Notiks Durbes novada krustvārdu mīklu risinātāju sacensības

Sestdien, 20. februārī, pulksten 11 Durbes kultūras namā notiks Durbes novada krustvārdu mīklu risinātāju sacensības.

Programmā paredzēts uz laiku bez kādiem palīglīdzekļiem risināt  4 dažādas grūtības pakāpes mīklas. Par katru mīklu dalībnieks saņem  noteiktu punktu skaitu. Par katru kļūdu vai neierakstīto vārdu 1 punkts tiek atņemts. Uzvar risinātājs, kas iegūst visvairāk punktu. Piemēram, ja iespējams iegūt 20 punktus, bet 3 vārdi nav ierakstīti, bet 2 vārdi ierakstīti kļūdaini, tad dalībnieks saņem 15 punktus, informē Durbes mīklu risinātāju klubiņa vadītāja Gunta Inte. Viņa norāda: Nebaidieties, tas nebūs pārāk grūti!

Paredzētais risināšanas laiks - 2 stundas ( ar 10 minūšu pauzi starp 2. un 3. mīklu.) Dalībnieki – visi, kas risina krustvārdu mīklas, lūdzu piesakieties sava pagasta bibliotēkā līdz 17. februārim, ieskaitot vai Guntai Intei personīgi pa telefonu 29735536.  Dalības maksa 1 , 50 eiro samaksājama pasākuma vietā. Apbalvošana – tiek apbalvoti 1.-6. vietas ieguvēji ar piemiņas balvām.

Līdzi nepieciešams ņemt zīmuli un dzēšamgumiju. (Optimisti var aizpildīt mīklas arī ar pildspalvu!) Sacensības paredzēts organizēt divās grupās – iesācēji vai lēno rakstītāju grupa un erudīti. Piesakoties lūdzu minēt, kurā no tām  vēlaties startēt.


Pievieno komentāru

Durbes novadā