Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Meža dienās stāda kokus Durbes pilskalna parkā

Pērn tika izveidots Durbes pilskalna parks. Šogad turpinājās parka stādīšana. Meža dienās 22. septembrī piedalījās A.Kronvalda Durbes pamatskolas 1.-4. klašu skolēni ar audzinātājām.

Skolēniem tika dots uzdevums no dažādiem dabas materiāliem izdomāt un izveidot Durbes pilskalna parka simbolu.

1. klase par parka simbolu bija izvēlējušies egli un to izveidoja no lapām, čiekuriem un egļu zariem.

2. klase par parka simbolu veidoja saulrietu Durbes ezera krastā. Klase simbolu izveidoja no dažādiem ziediem un rezultāts izdevās ļoti krāsains.

3. klase par parka simbolu arī izvēlējās veidot koku. Skolēni koku izveidoja no čiekuriem un fonam izmantoja spilgtos pīlādžus.

4. klase par parka simbolu izvēlējās Beātes uzzīmēto simbolu. Gatavojoties meža dienām 4. klases skolēni zīmēja dažādus parka simbolus, un par piemērotāko tika izvēlēts Beātes uzzīmētais simbols. No čiekuriem, akmentiņiem un dažādiem citiem dabas materiāliem tika izveidota egle, kuras viducī ir sirds.

Skolēni kopā ar skolotājām izveidoja četrus skaistus un interesantus simbolus, kurus noteikti varēsim izmantot veidojot Durbes pilskalna parka simbolu.

Šogad Durbes pilskalna parks tika papildināts ar kastaņiem, lazdām, hortenzijām, parūkkoku un dažādiem citiem krāšņiem kokiem. A. Kronvalda Durbes pamatskolas 1.-4. klases skolēni palīdzēja iestādīt jaunos parka kokus.

Pievieno komentāru

Durbes novadā