Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mācīs atrast brīvprātīgā darba veicējus

Ceturtdien, 3. martā, pulksten 18 biedrība „brīvprātīgais.lv” ES mājā Rīgā, Aspazijas bulvārī 28, rīko semināru organizācijām „NVO meklē - NVO atrod!”

Pasākuma mērķauditorija ir nevalstiskās organizācijas, kam ir interese piesaistīt brīvprātīgos, bet trūkst pieredzes un zināšanu, kā to vislabāk darīt, kādu pievienoto vērtību sniedz brīvprātīgo iesaiste organizācijas aktivitāšu īstenošanā, kādiem darbiem piesaistīt brīvprātīgos un kā viņus atrast.

Tikšanās laikā neformālā gaisotnē organizācijām tiks izstāstīta būtiska pamatinformācija par brīvprātīgā darba organizēšanu, biedrības eksperti atbildēs uz visiem interesentu jautājumiem. Tiks sniegta informācija un apmācība, kā lietot brīvprātīgā darba datubāzi brīvprātīgo atrašanai un piesaistīšanai.

Nākamā tikšanās ar organizācijām notiks 24. martā pulksten 18.
Vēlama iepriekšēja pieteikšanās, rakstot uz e-pastu brivpratigais@brivpratigais.lv.
NVO, kuras darbojas ārpus Rīgas, pārstāvjiem ir iespēja saņemt ceļa izdevumu apmaksu (autobusa, vilciena biļetes).

Pievieno komentāru

Durbes novadā