Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mācību gada noslēguma pasākumi Durbē 1

Šonedēļ Ata Kronvalda Durbes vidusskolā mācību gada noslēgums, kas tiek atzīmēts ar vairākiem pasākumiem. Par to informē vidusskolas interešu izglītības skolotāja Solvita Aigare.

27.maijā citiem Durbes vidusskolas skolēniem savu sniegumu rādīs teātra pulciņu audzēkņi. 1.-3. klašu skolēni sagatavojuši izrādi “Kā Ņauva meklēja draugu”, 4.-5. klašu teātris rādīs detektīvgabalu “Pazudusī glezna”, bet 8.klases skolēni rādīs uzvedumu “Balts”. Tas tapis pēc pašu skolēnu darbiem.

Savukārt mācībās, interešu izglītībā un sportā labākos skolēnus suminās Durbes novada domes vadība. Pasākuma laiks, pēc novada domes priekšsēdētāja Jāņa Ruško sacītā, vēl tiks precizēts, taču tas notiks Durbes Kultūras namā. Skolēni par sasniegumiem mācībās saņems prēmijas un citas balvas kā atzinība par labi paveiktiem darbiem.

30.maijā Durbes vidusskolā mazāko klašu bērni svinīgi saņems liecības, bet 9. un 12. klašu skolēniem vēl priekšā eksāmeni. 9.klasei izlaidums notiks 14.jūnijā pulksten 14, bet 12.klasei – 7.jūnijā pulksten 16. Izlaidumi notiks Durbes Kultūras namā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Durbes novadā