Lieldienu aktivitātes Durbes novadā

Durbes novada kultūras pasākumu organizētāji, ievērojot drošības nosacījumus un pielāgojoties mainīgajiem apstākļiem, ik pa laikam izveido tematiskus pastaigu maršrutus. 

Līdz aprīļa vidum interesenti var doties izzinošā pastaigā gar Vecpils Dižlāņu muižas un Dunalkas kultūras un atpūtas centra logiem, kur var apskatīt 2020.gada spilgtāko notikumu atspoguļojumu fotoizstādē, informē Durbes novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Dejus.

Lieģos ikvienam 3. aprīlī būs apskatāms Lieldienu parks.

Dunalkā 4.aprīlī varēs cilpot pa muzikālā Zaķa pastaigu taku kultūras nama, parka un sporta halles apkārtnē. Būs izvietoti pavasara dekori ar pārsteigumiem. 

Vecpilī 4.aprīlī aicinājums uz pavasarīgu izstaigāšanos pie Svētavota, Lāņupītes, Ķiršu dārza Pilskalna pakājē. Ap plkst. 16 no Dunalkas pie vecpiliešiem atcilpos muzikālais Zaķis.

Savukārt Durbē 4.aprīlī no plkst. 13 līdz 15 ap Gulbīšu dīķi un pilskalnu vīsies pastaigu takas ar uzdevumiem. Apmeklētāji aicināti ierasties ar savu krāsoto olu un rotaļlietu zaķīti – kopīgi izveidos Lieldienu olu izstādi un Zaķīšu izstādi. Vēlāk mantiņas tiks ziedotas dzīvnieku aizsardzības biedrībai “Liberta”, lai kucēniem būtu ar ko paspēlēties.

Prasība ievērot noteiktos drošības pasākumus un sekot valdības jaunākajām norādēm attiecībā uz Lieldienu svinēšanu.

Pievieno komentāru

Durbes novadā