Lems par Vecpils un Dunalkas kultūras iestāžu apvienošanu 12

Durbes novada domes janvāra sēdē tiks izskatīts jautājums par jaunas – Dunalkas un Vecpils pagastam kopīgas – kultūras iestādes veidošanu, atklāj domes priekšsēdētāja vietnieks Andrejs Radzevičs. Iecerēts, ka “uz papīra” tiks likvidētas jau esošās kultūras iestādes un reģistrēta pilnīgi jauna, ar citu nosaukumu, kurā atspoguļotos abu kultūras norišu vietu vārdi. Iestādes vadītāja atbildībā būs gan Dunalkas, gan Vecpils kultūras telpas jautājumi.

Iecerēts, ka jaunās iestādes vadītāja pamata darbavieta atradīsies Vecpilī, jo tur papildus kultūras darbam tiek nodrošināts arī atbalsts tūrismam, piedāvājot naktsmītnes. Šajā gadījumā dome jauno darbinieku nodrošinās ar transportu, lai būtu iespēja pabūt abās vietās un veiksmīgi organizēt kultūras dzīvi.

Iestāžu apvienošanas rezultātā vadītājam būtu iespēja saņemt arī labāku atalgojumu, nekā tas šobrīd ir katrā vietā atsevišķi.

“Kursas Laiks” jau rakstījis, ka Dunalkas kultūras namam pēc kārtējā vadītāja aiziešanas no amata nebija izdevies rast jaunu jomas speciālistu un par pienākumu izpildītāju tika iecelta Vecpils atpūtas un kultūras centra vadītāja Inta Dreimane.

To, kurš būs jaunizveidotās ie­stādes vadītājs, ar savu balsojumu noteiks novada domes deputāti. Priekšsēdētāja vietnieks apstiprina, ka šo darbu noteikti varētu uzticēt I. Dreimanei.

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 16. janvāra numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 12

Nu,tad beidzot!

Vienreiz nākuši pie prāta,ar auto un tām tehniskajām iespējām,kas ir šodien-internets un mobilais telefons,šos pienākumus mierīgi var apvienot un veiksmīgi visu realizēt,un,ja vēl normāla alga,tad tikai atliek radoši un enerģiski strādāt!

pirms gada, 2020.01.16 11:47

Durbenieks

Un Inta protams, ka būs šis cilvēks! Uzskatu, ka viņa nav spējīga vadīt vienu iestādi, kur nu vēl divas. Žēl Dunalcniekus un Vecpilniekus nebūs jums kultūras dzīves. Cilvēks bez augstākās izglītības nevar ieņemt tādu amatu. Vienīgais ko viņa var ir vilkt automašīnas, kā viņa to iepriekš ir darījusi iepriekšējos savos kultūras pasākumos.

pirms gada, 2020.01.16 21:23

Stulbums...

Vai Inta tev Durbeniek ir parādā,ka tu viņu tik ļoti nevari paciest? Vienā pasākumā velk auto un tas tavās acīs ir vienīgais ko tu no viņas darbiem atceries? Nu drausmīga tev tuvredzība,durbeniek!

pirms gada, 2020.01.17 00:16

To Durbeniekam

Un atkal pamuļķis ir atgriezies... :D tev ***u plēš, kāda izglītība? Bieži vien tam kuram ir tā augstākā izglītība nejēdz pat vienu pasākumu uztaisīt!
Kauna tev nav. Ka tik kaut ko riebīgu uzrakstīt par Intu...

pirms gada, 2020.01.17 12:41

Delta

Gaidu novadu apvienošanu!!!! Lai vienreiz šādas lietas beigtos. Ceru ka jaunie deputāti tiks vaļā no šādiem darbiniekiem uz visiem laikiem.

pirms gada, 2020.01.16 21:28

Vakance

Vai tad konkurss Uz Dunalkas kultūras nama vadītāju beidzās bez rezultātiem?

pirms gada, 2020.01.16 21:29

Ne seniors

Sakiet lūdzu - vai Vecpilī notiek arī kādi citi pasākumi kas nav domāti senioriem?

pirms gada, 2020.01.16 21:32

Novadnieks

Bet kā būs Durbē un Liegos? Tur arī šis jautājums aktuāls. Tur pat transporta problēmu nebūtu...?

pirms gada, 2020.01.16 22:18

Vietējais

Vai ir kaut, kas ar ko šis sasaukums var lepoties izņemot tiesāšanos at nijušiem darbiniekiem, skolas likvidēšanu un īpašumu pārdošanu par pusvelti sev pietuvinātiem.

pirms gada, 2020.01.16 22:28

oga

Vai tas nozīmē, ka Dunalkā pasākumi notiks ar nedēļas nobīdi (kā tas bija ar valsts jubilejai veltīto), Jāņus svinēsim 30. jūnijā utt.? Nu nevar taču viens cilvēks vienlaicīgi vadīt pasākumus divos pagastos.

pirms gada, 2020.01.17 09:47

Durbes novadā