Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lāčplēša dienu Durbē svinēs ar grāmatas atvēršanu, koncertu un lāpu gājienu

11. novembrī pulksten 16 Durbes muzejā notiks Tamāras Lankovskas grāmatas ''Vēstules dzimtenei no trimdas'' atvēršana.

Arī Tamāra Lankovska kopā ar ģimeni bija to Latvijas cilvēku vidū, kuri 1949.gada pavasarī tika izsūtīti uz Sibīriju. Tūkstošiem izsūtīto bija vēl bērni, tomēr daudzas atmiņas par notikumiem Sibīrijā vēl ir spilgti saglabājušās.

Lai arī smags un skumju pilns laiks, tomēr tā ir mūsu valsts vēsture un svarīgi ir saglabāt pagātnes mantojumu un par to laiku atstāt liecības, kuras varēs iepazīt jaunā paaudze.

Grāmatas atvēršanā piedalīsies pati autore Tamāra Lankovska.

Pulksten 17 Durbes baznīcā notiks koncerts, veltīts Lāčplēša dienai. Tajā uzstāsies Durbes kultūras nama sieviešu koris ''Durbe'', vīru vokālais ansamblis, TMA ''Neparasts gadījums un AT ''Dīvatrons''.

Pēc piemiņas brīža un koncerta baznīcā, ap pulksten 17.40 sāksies Lāčplēša dienas Lāpu gājiens uz piemiņas vietu Latvijas nacionālajiem partizāniem pie Priediena kapiem. Pulcēšanās notiks baznīcas laukumā, līdzi jāņem lāpas. Maršruts: Skolas iela, Sporta iela, Tirgus iela, Raiņa iela, Aizputes iela.

Pievieno komentāru

Durbes novadā