Kultūras dzīvi Dunalkā kūrēs studente Sanija Derkēvica, kura ir apņēmības pilna sevi pierādīt

Nu, kad runas par un ap kultūras dzīves organizēšanu Durbes novadā pamazām noklusušas, izdevies atrast jaunu kultūras nama vadītāju Dunalkā. “Kursas Laiks” jau rakstījis, ka 1. aprīlī amatā stājusies Sanija Derkēvica. Lai gan ir jauna un bez iepriekšējas pieredzes līdzīgā amatā, viņa ir apņēmības pilna ar jaunu sparu iekustināt dunalcniekus, piesaistot dažādām kultūras aktivitātēm.

S. Derkēvica pastāsta, ka ir grobiņniece, kura šobrīd apmetusies uz dzīvi Dubeņos, tādēļ ceļu uz jauno darbavietu Dunalkā katru dienu mēro ar auto. Papildus darbam kultūras namā viņa ir arī studente – Liepājas Universitātē apgūst kultūras vadību – un atzīst, ka mērķis vienmēr ir bijis darbs kultūras jomā.

S. Derkēvica bijusi apņēmības pilna rast darbu kultūras nozarē, tādēļ iepriekš pretendējusi arī uz vadītājas vietu Vecpils kultūras un atpūtas centrā. Taču toreiz jaunajai jomas entuziastei nācās piekāpties vietējai iedzīvotājai un ilggadējai kultūras darbiniecei Intai Dreimanei. Pēc kāda laika S. Derkēvica saņēmusi zvanu no Durbes novada domes pārstāvjiem, kuri piedāvājuši iespēju strādāt un savus spēkus iemēģināt darbā Dunalkas kultūras namā. Ilgi nedomājot, piekritusi, jo vēlējusies strādāt un pierādīt sevi ar studijām saistītā jomā. “Tā es te šodien esmu,” smaidot teic Dunalkas kultūras nama vadītāja.

Plašāk par Saniju Derkēvicu lasiet "Kursas Laika" 25. aprīļa numurā!

Pievieno komentāru

Durbes novadā