Kristīne Bruzule pārliecināta, ka Durbē izdosies realizēt drošas mācības

22.februārī Ata Kronvalda Durbes pamatskolā mācības klātienē atsāka 1.-4.klašu skolēni, kā lēmuši pašvaldības pārstāvji.

Lai sagatavotos mācībām, skola veikusi priekšdarbus. Katrai klasei norādīta mācību telpa, kurā ievērota prasība – 3 kvadrātmetri katram skolēnam. Katrā klasē ir iespēja mazgāt rokas, nepieciešamības gadījumā tās dezinficēt. Katram skolēnam sagādātas un izsniegtas trīs daudzreiz lietojamās maskas. Katra klase ir savā atsevišķā koridorā, kas atvieglo skolēnu kontaktu mazināšanu starp klasēm, informē skolas direktore Kristīne Bruzule.

"Izvērtējot situāciju, zinām, ka skolēni nokļūšanai uz skolu nāk kājām, izmanto personīgo transportu vai skolēnu autobusus, kas samazina saskari ar citām personām," stāsta K. Bruzule.

Savukārt 5.-9.klašu skolēniem klātienes individuālās konsultācijas tiks rīkotas pēc tam, kad  1.-4.klašu skolēni  būs devušies mājās.

Pēc Veselības inspekcijas noteiktā, izglītības iestādēs klātienē nodarbinātajiem obligāti jāveic Covid-19 testēšana. Reizē ar skolu, testēšanu veiks arī pirmsskolas izglītības iestādes “Ābolītis” darbiniekiem.

"Ievērojot drošības pasākumus, drošu distanci, lietojot sejas maskas, mums izdosies realizēt drošas mācības," piebilst skolas direktore.

Pirmajā mācību dienā klātienē skolu apmeklēja 96.47 procenti 1.- 4.klašu skolēni.


Pievieno komentāru

Durbes novadā