Kooperatīvam "Durbes grauds" graudu pieņemšanas punktu rekonstruēs "Mītavas celtnieks"

Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvajai sabiedrībai "Durbes grauds" graudu pieņemšanas punktu rekonstruēs "Mītavas celtnieks", liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Konkursā par graudu pieņemšanas punkta rekonstrukciju četru pretendentu vidū par uzvarētāju atzīta kompānija "Mītavas celtnieks", kuras piedāvātā līgumcena ir 298 571 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN) jeb 361 270 eiro, ieskaitot PVN, vēsta LETA.

Sākotnēji "Durbes grauds" graudu pieņemšanas punkta rekonstrukcijā plānotais ieguldījumu apmērs bija 370 000 eiro.

Investīciju projektu plānots realizēt līdz 2020.gada 1.jūlijam Vaiņodes ielā, Priekulē, piesaistot finansējumu Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstība pasākuma "Ieguldījumi materiālajos aktīvos" apakšpasākumā "Atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībās".

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka 2018.gadā "Durbes grauda" apgrozījums bija 10,74 miljoni eiro, kas ir par 21% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās 4,4 reizes - līdz 105 581 eiro.

"Durbes grauds" reģistrēta 2003.gadā. "Durbes grauds" biedriem sniedz pakalpojumus graudu un rapša pirmapstrādē un realizācijā tirgū, ražošanas izejvielu sagādē, sniedz konsultācijas agronomijā, organizē izglītojošus pasākumus, kā arī nodrošina graudu kvalitātes laboratorijas pakalpojumus.

Pievieno komentāru

Durbes novadā