KBI uzņēmumi prezentējuši sevi starptautiskā izstādē

No 19. līdz 22. aprīlim Rīgā, Skonto hallē, norisinājās izstāde "Ražots Baltijā 2012", kurā piedalījās Kurzemes Biznesa inkubators (KBI) un pieci tā uzņēmumi, informē organizatori.

"Izstādes apmeklētāji lielu interesi izrādīja tieši par savu ideju attīstīšanu Biznesa Inkubatoros. Mēs viņiem sniedzām pirmreizēju konsultāciju, kā arī informējām par secīgiem nākamajiem soļiem, kā tikt līdz idejas attīstīšanai Biznesa inkubatorā, kur jaunais uzņēmējs var saņemt jau reālu finansiālu atbalstu aprīkotai telpu nomai un dažādiem konsultatīvajiem pakalpojumiem," stāsta KBI pārstāve M. Reboka.

Biznesa inkubatorā esošais garšvielu ražotājs SIA "Garšu Fabrika" izstādes apmeklētājiem piedāvāja iegādāties dažādas ēdienu piedevas: kaltētus garšaugus un garšvielu maisījumus, kuru sastāvā nav sāls. Savukārt SIA "Meduspils" medus cienītājiem piedāvāja nobaudīt un iegādāties Saldus pusē tapušus medus produktus: medu ar  dažādām ogu piedevām, kā arī latvāņu, pūpolu un griķu medu.

Lielu atsaucību mazo izstādes apmeklētāju vidū guva SIA "MGS Factory" ražotais koka skrejritenis "Dip&Dap". "Nacionālos dārgumus" jeb augļu un ogu sukādes, kā arī dažādas mazpaciņas ar pārsteigumiem varēja iegādāties SIA "NK Agro" stendā. Uzņēmuma pārstāvji bija sarīkojuši arī papildus aktivitāti - konkursu par skaistāk izkrāsoto un pašu salocīto papīra zaķīti. Liela rosība bija ap Durbes Veltēm, kas izstādes apmeklētājiem piedāvāja nogaršot, kā arī iegādāties dažādus mājas konservus, marinējumus un vīnus.

"Aicinu ikvienu uzņēmēju izmantot iespēju un piedalīties šāda veida izstādēs, jo tā ir ne vien laba mārketinga aktivitāte, bet tā dod iespēju atrast jaunus klientus, kā arī nedaudz nopelnīt, pārdodot savu produkciju izstādes apmeklētājiem. Tā kā atrodos uzņēmējdarbības sākuma stadijā, man šī bija lieliska pieredze un laba kontaktu dibināšanas iespēja, lai savu produkciju veiksmīgi ievirzītu tirgū," savos iespaidos dalās SIA "Garšu Fabrika" īpašniece Gunita Šternberga.

Pievieno komentāru

Durbes novadā