Kā Durbes novada sporta organizatorei Alisei Ansonei atspēlējās teiciens "nekad nesaki "nekad""?

Šis ir 12. gads, kopš Rīgas apkaimes meitene Alise Ansone par savu dzīvesvietu sauc mazāko Latvijas pilsētu Durbi. “Dzīve pati sakārtojās,” savu dzīvi mazpilsētā skaidro Alise, kura šeit strādā par sporta dzīves kūrētāju.

Kopš pērnā septembra Alise ir pašvaldības struktūrvienības “Durbes novada sports” vadītāja un papildus turpina vadīt fiziskos treniņus dažādu paaudžu interesentiem.

Alises dzimtā puse ir Rīgas rajona Inčukalns. “Man vidusskolā ļoti patika literatūra, teātris, māksla. Skolotāja gan teica, ka studējot tam būs cieša saikne ar latviešu valodu un gramatiku. Man tā īpaši nepatika un nepadevās, tādēļ skolotāja lika domāt kaut ko citu. Aizgāju uz Sporta akadēmiju, jo man iepatikās studiju programma “Brīvā laika tūrisma menedžeris”. Taču noskaidroju, ka pēc augstskolas beigšanas mums visiem būs sporta skolotāja profesija. Bet es savulaik teicu: nekad nebūšu sporta skolotāja.”

Augstskolā iepazinusies ar vīru – durbenieku Ģirtu. Bijusi bērna kopšanas atvaļinājumā ar pirmo dēlu, kad atbraukusi padzīvot uz Durbi.

Plašāk par Alisi Ansoni lasiet "Kursas Laika" 17. janvāra numurā!

Pievieno komentāru

Durbes novadā