Jaunie lauksaimnieki var startēt konkursā „Senču aicinājums”

Lai veicinātu Latvijas lauksaimniecības un lauku attīstību, tiek izsludināts konkurss jaunajiem lauksaimniekiem „Senču aicinājums”. Pieteikties var līdz 6. jūlijam

Galvenā balva tiks piešķirta cilvēkam, kurš veiksmīgi nodarbojas ar lauksaimniecību, piekopj lauku dzīvesveidu, kā arī sociāli atbildīgi veicina lauku dzīves vides saglabāšanu un attīstību.

Šogad konkursa žūrija nolēma konkursu izsludināt jau vasarā, lai būtu iespēja vairāk iepazīt konkursa pretendentus un sekot jauno lauksaimnieku saimniekošanai ilgākā laika posmā. Apbalvošanas ceremonija kā Zemnieku Saeimas organizētāja Lielajā lauksaimnieku ballē 2013.  gada janvārī.

Pirmo reizi konkurss tika organizēts 2010. gadā un par tā uzvarētājiem kļuva Inga un Zigmunds Kalniņi no Kazdangas Aizputes novadā. Par 2011. gada uzvarētāju kļuva Valdis Zujs no Rēzeknes novada Pušas pagasta.

Pieteikumi un konkursa nolikums ir atrodami www.zemniekusaeima.lv vai rakstot uz e-pastu: birojs@zemniekusaeima.lv ar norādi „Jauno lauksaimnieku konkursam”.

Papildus informāciju var saņemt Zemnieku saeimas birojā Rīgā, Republikas laukumā 2, 501. kabinetā vai zvanot pa tālruni 67027044.

Pievieno komentāru

Durbes novadā