Jāņos būs sportošana un vainadziņu konkurss

Līgo vakarā daudzveidīgi pasākumi plānoti visos novada lielākajos centros

LIEĢI
23. jūnijā pulksten 22 pie Lieģu kultūras nama iedegs ugunskuru. Par jautrību deju placī gādās Ojārs Strungs un Sintija. Jaunām meitām un sievām būs ziedu vainadziņu konkurss, vīriem – stiprinieku konkurss un alus dzeršanas sacensības. Lietus gadījumā pasākums nenotiks, jo kultūras namā rit ar remontdarbi.

DURBE
22. jūnijā Durbes kultūras namā Jāņu ielīgošana. Pulksten 17 Dunalkas amatierteātra komēdija „No saldenās pudeles”, pēc izrādes kopīga līgodziesmu dziedāšana, cienāšanās ar Jāņu sieru un alu.  
23. jūnijā no pulksten 22 Durbes pilskalnā zaļumballe kopā ar Arti Ābeli.  
Ieeja uz pasākumiem brīva. Darbosies kafejnīca.

VECPILS PAGASTS
23. jūnijā pulksten 14 Līgo dienas ieskaņas koncerts ar Vecpils pagasta pašdarbnieku un novada viesu piedalīšanos, ugunskura aizdedzināšanu, Līgu un Jāņu sumināšanu, cienāšanos ar īstu rudzu maizi, medu, alu un sieru.
No pulksten 21 ballēšanās ar muzikantiem Modri un Paulu līdz rītausmai

DUNALKAS PAGASTS
22. jūnijā pulksten 20 Dunalkas parkā būs Jāņu ielīgošana ar vietējā amatieru teātra un Vecpils vidējās paaudzes deju kolektīva kopizrādi – Rūdolfa Blaumaņa “No saldenās pudeles”.  
23. jūnijā visas dienas garumā būs sporta sacensības, bet pulksten 22 Dunalkas parkā notiks sacensību uzvarētāju apbalvošana, ugunskura iedegšana un zaļumballe ar Ilutu un Vilni. Ieeja par brīvu, darbosies veikals.

Pievieno komentāru

Durbes novadā