Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izsludinās atkārtotu iepirkumu Durbes vidusskolas renovācijai

Izsludinātais iepirkuma konkurss par Ata Kronvalda Durbes vidusskolas iekštelpu renovācijas veikšanu šajā vasarā beidzies bez rezultātiem.

Neviens no piedāvājumiem nav atbildis nolikuma prasībām – firmām nav bijusi pieredze līdzīgu darbu veikšanā, nav bijusi sertificēta darbu vadītāja CV un būvprakses sertifikāts, kā arī trūcis detalizēts laika grafiks un darba izpildes termiņi. Tas nozīmē, ka mainās darba termiņi, jo darbus nevar uzsākt laikus.

“Tuvākajā laikā tiks izsludināts jauns iepirkuma konkurss,” informē Durbes novada Iepirkumu komisijas vadītājs Valdis Stasis. Iepirkumā būs veikti grozījumi, proti, šajā vasarā paredzētie veicamie darbi tiks sadalīti kārtās un līdz rudens beigām tiks pabeigti būvdarbi 1. un 2. stāva gaiteņos. “Pārējie tehniskajā projektā uzskaitītie darbi visticamāk tiks pārcelti uz nākamo gadu,” norāda V. Stasis.

Šajā vasarā Durbes vidusskolā bija plānots veikt plašus remontdarbus. Bez gaiteņiem bija plānots izremontēt aktu zāli, kā arī tualetes.

Pievieno komentāru

Durbes novadā