Internetam Durbē liela piekrišana

Durbes bibliotēkā pēc remonta nodrošināti divi datori darbiniekiem un desmit – lasītājiem, turklāt apmeklētāji katrs var izvēlēties, vai vēlas uzturēties vienatnē un klusumā vai kopā ar citiem lietotājiem.

Datoru izvietojums ir sadalīts trīs atsevišķās telpās – viens, trīs un seši datori katrā. Bibliotēkas vadītāja Irisa Volkeviča pastāsta, ka šobrīd lielākais apmeklētāju pieplūdums ir pusdienlaikā.

“Nāk gan jaunieši, gan cilvēki gados, jo tagad ērtākiem un vienkāršākiem naudas darījumiem bankās var izmantot internetu, nav jābrauc ārpus pilsētas,” viņa norāda uz priekšrocībām. Pirmie interesenti dažkārt gaidot jau pusdeviņos no rīta, pirms ieradušās pašas darbinieces.

Remontdarbi bibliotēkā noritējuši diezgan raiti un ātri. Tagad šeit ir lasītava, bērnu literatūras nodaļa un datortelpa. Patlaban bibliotēkā esot 536 lasītāji, un tās resursus izmanto arī Bunkas, Kalvenes un Vecpils bibliotēku apmeklētāji. Turklāt viņiem pieejama gan printēšana, gan kopēšana, ko ļoti novērtējot arī vietējie iedzīvotāji.

Pievieno komentāru

Durbes novadā