Ieteikumi festivāla "Zemlika" apmeklētājiem

Durbē mūzikas, mākslas un vietējās ražas festivāla “Zemlika” organizatori iesaka dažus praktiskus ieteikumus (bez aicinājuma distancēties, dezinficēties, nedejot u. c., kas spēkā visur):
- Durbē joprojām NAV BANKOMĀTA! Tuvākais (Swedbank) atrodas Durbes novada pašvaldības ēkā Lieģos, kas ir gan patālu no pilsētas, gan ar noteiktu darbalaiku, tātad - nav pieejams 24h.

- Ģērbieties silti un sausi, un izvēlieties piemērotus apavus. Daudz notiek ārā, kur zeme, zāle var samērcēt un nosaldēt kājas.

- Abus vakarus plkst. 23:15 no bāra "Akacis" priekšas (Skolas iela 10) uz Liepāju kursēs mikroautobuss. Brauciens ar iepriekšēju pieteikšanos "Akacī". Npieciešamības gadījumā tiks veikti atkārtoti braucieni (provizoriski plkst. 00:10, 01:00...).

- Personalizētas bezmaksas ieejas kartes uz Ģertrūdes ielas teātris
 viesizrādēm "Malkas ceļi" (16/10 plkst. 20:00) un "Baiļu rutīna" (17/10 plkst. 12:00) Durbes kultūras namā iepriekš jāizņem "Akacī" no plkst. 17:00 piektdien, 16/10. 1 persona var saņemt 1 brīvbiļeti uz 1 no izrādēm.

- Biļetes uz sestdienas koncertiem Durbes luterāņu baznīcā un Durbes kultūras namā ir izpārdotas. Visu pārējo pasākumu norise ir bezmaksas, taču ievērojot, ka veikala "Tev..." pagalmā vienkopus pulcēties var līdz 300 cilv., filmu seansus Noliktavā vērot iespējams 14 cilv., teātra izrādes apmeklēt drīkst 63 skatītāji.

- Izstādes tukšajās veikala telpās un Noliktavā mūsu gadījumā uzskatāmas par "muzeju" un to apmeklētājiem jāvalkā sejas maskas.

Pievieno komentāru

Durbes novadā