FOTO: Vecpilī "Baltā galdauta svētkos" izveido krāšņu puķu dobi 2

4. maijā Vecpilī notika “Baltā galdauta svētki” pie Dižlāņu muižas, kur 12 radošie dalībnieki rādīja savu izstādi "Radošā mājsēde".

Ikvienam bija iespēja piedalīties aktivitātē “Iestādi savu ziediņu Latvijai”, stādāmmateriāls un dobītes bija sagatavotas uz vietas, vēstīts Durbes novada mājaslapā.

Dunalkas/Vecpils kultūras un atpūtas centra vadītāja Inta Dreimane saka lielo paldies ikvienam, kas izbaudīja svētku noskaņu: "Mums kopā atkal izdevās - gan laikapstākļus sabīdīt, gan omulīgu gaisotni uzturēt!"

Pievieno komentāru

Komentāri 2

archivārs

Būtu labi, ja Latvijas valsts svētku dienu, 4.maiju vairs nedēvētu par "baltā galdauta" dienu. Es saprotu, 19903 gada 4. maijā ar partikas apgādi bija slikti! Aktieris E.Liepiņš dziedājā- Kura moja, neatdam bez boja! Taču šodien šo svarīgo dienu reducēt uz izēšanos ir galīgi GREIZI! Tātad LATVIJAS REPUBLIKAS NEATKARĪBAS atjaunošanas diena! Un ne citādi!!!

pirms mēneša, 2021.05.07 17:27

Es te

Bet tā ir svētku diena,kad var uzklāt baltu galdautu,uzlikt pašceptu maizi,piedzert liepziedu tēju....citos svētkos klāsim,sarkanu,dzeltenu vai ar rozēm,liksim rasolu un šnabi! Katrs svētkus svin kā grib! Kaut Japāņu lieldienas!

pirms mēneša, 2021.05.07 21:28

Durbes novadā