Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Durbes ezera krastā atklāj skatu torni 7

18. aprīlī notika skatu torņa un labiekārtotā laukuma atklāšana Durbes ezera rietumu krastā.

Tornis slejas 10 metru augstumā un no tā paveras plašs skats uz ezeru tā apkārtni un Durbes pilsētu. Blakus skatu tornim ir veikta laukuma labiekārtošana – izveidots auto stāvlaukums, atjaunots ceļa posma virsmas segums. Labiekārtotajā laukumā uzstādīta tualete, trīs galdi un atkritumu urnas. Tualete un viens no galdiem piemērots personām ar kustības traucējumiem, informē novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Gita Tauriņa.

Durbes ezerā mīt daudzas un dažādas putnu sugas, tāpēc skatu tornis ir lieliska vieta putnu vērošanai. Šī labiekārtotā vieta ezera krastā ir izcila vieta mierīgai atpūtai un peldēm ezerā.

Piedāvājam fotoieskatu pasākumā.

Plašāk lasiet laikraksta "Kursas Laiks" 25. aprīļa numurā.


Pievieno komentāru

Komentāri 7

Patīk tādi projekti kur var iegrābties

Balamuti intu medni tur vēl vajadzēja. Projektu būtu 10 reižu sadardzinājis.

pirms gada, 2019.04.18 16:27

????????????

Ja nebūtu no skolas atdzīti skolnieki uz atklāśanu būtu bijis 0 dalībnieku.

pirms gada, 2019.04.19 08:34

To ? zīmei

Mūs neviens nedzina - paši atbraucām ar velosipēdiem!!!

pirms gada, 2019.04.19 10:28

skaisti

Atkal Durbes novadā viens sakopts stūrītis.Tā turpināt!

pirms gada, 2019.04.19 17:46

Tūristi

Iepriekšējās brīvdienās braucām lūkot jauno skatu torni un pastaigu taku! Aizbraucām uz pilsdrupām, izstaigājām pilsētu, viss smuki, aizbraucam uz ezeru, a torņa nav un takas ar nē. Uzrunājām vietējo, viņai pirmā dzirdēšana, bet pie ezera esot vēl viena piebrauktuve, nu tad braucam, tālumā torni pamanām, bet otrajā iebrauktuvē ar nekā nav, braucam vēl ceļus meklēt. Ar trešo piegājienu izdevās. Atradām torni, skaisti! Bet tā pastaigu taka ar tur nav. Veru vaļā Delfus, kur izlasīju par jaunumiem, pēc pievienotās bildes sazīmējām, kur tad ir tā taka, bet tā kā bijām jau izstaigājuši un meklējuši pāris stundas, bija apnicis un braucām tālāk.
Ar šo visu gribēju pateikt, ka pie jaukajiem un jaunajiem objektiem nav nevienas norādes vai karte, kur tad jāiet un kur jāskatās! Mēs, kā ğimene, kuri speciāli braucām, mazliet vīlāmies, ja pat vietējie nezin, kur nu vēl iebraucēji!

pirms gada, 2019.04.20 09:40

Es.

Uz Liepājas šosejas pie pagrieziena ir norāde.Paši braucām skatīt!

pirms gada, 2019.04.23 12:27

Durbes novadā