FOTO: Durbē švaki apmeklē aktīvo spēļu pasākumu 2

Durbes kultūras namā Cirka studijas rīkotais aktīvo spēļu pasākums "Pirmo reizi Durbē" notika par spīti tam, ka tas bija švaki apmeklēts.

Sestdienā, 18. janvārī, Durbes kultūras namā uz aktīvo spēļu pasākumu tika gaidīts ikviens, kas vēlējās jautri pavadīt laiku. Durbenieki šoreiz izrādījās ļoti kūtri, jo ieradās tikai viena ģimene.

Pasākuma organizators Ralfs Jēkabsons stāsta, ka, salīdzinot ar citiem Cirka studijas rīkotajiem pasākumiem, bija maz cilvēku, bet tas neietekmēja pasākuma norisi, tas nebija jāatceļ. Lai būtu vairāk cilvēku, tika paaicināta arī Cirka studijas vadītāja Solvita Sudmale, vietējie darbinieki un citi pazīstamie. R. Jēkabsons piebilst, ka kultūras nama vadītāja mierinājusi, ka Durbē, kas ir Latvijas mazākā pilsēta, uz lielajiem pasākumiem atnāk 30 cilvēki, kas jau ir daudz.

Pasākumā "Pirmo reizi Durbē" bija dažādas rotaļas, kas bērniem ļoti patika un viņi prasīja vēl. Beigās pat bija Cirka darbnīcas, kas programmā sākumā nav plānotas. R. Jēkabsons ir gandarīts, ka atnākušie lieliski pavadīja sestdienu - pasākumā jautrība sita augstu vilni. Dalībnieki varēja izsmieties tā, ka pat bija jāiet malā apsēsties, jo vairs nevarēja paelpot.

R. Jēkabsons pieļauj, ka arī turpmāk Durbē tiks rīkoti šādi pasākumi. Šī pašiem būs mācība, ka vēl vairāk ir jāpiestrādā pie reklāmas, ka pašiem ir jāuzrunā cilvēki.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

sprogainā

Pašu dalībnieku radinieki gan varēja papūlēties un ierasties uz pasākumu ja atbalsta šāda veida nodarbes tad lai ar paskatās ko tad bērni dara brīvajos brīžos.

pirms gada, 2020.01.24 21:16

Tiešām

Tik vien apmeklē pasākumus!? Tad galvenais ir rīkot vienalga cik atnāk? Nopūlies lai būtu,un atnāk viena ģimene....

pirms gada, 2020.01.25 09:56

Durbē