FOTO: Durbē izskan festivāla "Zemlika" pirmā diena 2

Piektdien, 28. oktobrī, Durbē publika bija sajūsmā par mūzikas, mākslas un vietējās ražas festivāla "Zemlika" pirmās dienas māksliniekiem.

"Zemlika" piektdien Durbē aizsākās ar diviem koncertiem baznīcā. Vispirms uzstājās Ēriks Kiršfelds, bet pēc tam ASV komponiste Matana Roberts.

Pēc tam kultūras namā bija iespēja klausīt Jaunzēlandes brāļu projektu "A Dead Forest Index", Šveices grupa "Schnellertollermeier", ASV trio "Tigue" un britu mūziķu kolektīvs "Guapo". Tikmēr Ata Kronvalda vēsturiskajā skolas ēkā dziedāja "Tautumeitas" un varēja klausīt lietuviešu tautasziesmas "Rana" izpildījumā.

Sestdien festivāls "Durbē" atsākās ar tirgu. Pulksten 15.30 skatāma "Dirty Deal Teatro" izrāde "Zudusī antarktīda", skatāmas arī izstādes un kino, bet vakarpusē atsāksies festivāla muzikālā sadaļa. Festivāla programmu skatīt šeit.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

harlamovs

kur komentaari un atsauksmes par shito Durbes jezgu?

pirms 4 gadiem, 2016.10.30 21:24

RITA

Par gaumi jau nestrīdas un nekādu bardaku jau viesi nesataisīja-vietējie jau parasti ir tie kas nemāk savākties!Tirgus bija ļoti labs!Lai gan man pasākums nebija saistoš tas nenozīmē ka citi nevarēja pavadīt labi laiku!Tā turpināt!

pirms 4 gadiem, 2016.11.02 14:50

Durbes novadā