Festivāla "Zemlika" laikā būs tirgus

Sestdien, 24. oktobrī, pulksten10 Durbes pilsētas centrā mūzikas, mākslas un vietējās ražas festivāla "Zemlika" laikā būs Latvijas mājražotāju un amatnieku tirgus.

Šajā reizē tirgus būs ar necerēti plašu un daudzveidīgu preču piedāvājumu. Varēs iegādāties  četru cepēju dažādās maizes, vairāku mājas sieru gatavotāju produkciju, kā arī mājas makaronus, karameles, kaņepju sviestu un eļļu. Gardēžiem tiks piedāvāts kūpinātas gaļas izstrādājumi, lotgylos speķis, zivis, dažādi kulinārijas brīnumi, piparkūkas. Varēs iegādāties dažādas dabīgās sulas, ievārījumus, medu un citas garšīgas lietas, informē Durbes kultūras nama vadītāja Daira Veilande.

Jebkura vecuma dāmas, varēs iegādāties jaunas rotas-  dzintara, metāla, akmens, koka un no citiem materiāliem izgatavotas. 
   
Savus darbiņus piedāvās adītājas, tamborētājas , šuvējas un audējas.
   
Būs iespēja nopirkt mājās gatavotas ziepes, apgleznotas krūzītes, zīmējumus, dažādus amatnieku darbus,   keramikas traukus, interjera priekšmetus.
   
Tie kas vēl domā par stādīšanu, varēs iegādāties stādus no Pūres dārziem vai Ilmāra Graudiņa privātā botāniskā dārza. Puķu mīļiem būs iespēja iegādāties puķu sīpolus.


Pievieno komentāru

Durbes novadā