Durbes vidusskolā izveido trenežieru zāli

Durbes vidusskolā pieejama trenežieru zāle, kas aprīkota ar trīs dažādiem spēka trenažieriem un citām nepieciešamām lietām.

Projekta laikā tika veikti remontdarbi aptuveni 30 m2 lielā, pirms aptuveni 20 gadiem entuziastu pielāgotā telpā, nomainot grīdu un veicot sienu un griestu apdari. Telpa tika aprīkota ar trīs dažādiem spēka trenažieriem un vienu kardiotrenažieri, hanteļu un statīva komplektu, kā arī svaru stieni ar disku komplektu.

Projekta nosaukums: “Trenažieru zāle Durbes novada iedzīvotājiem”
Projekta īstenotājs – Durbes novada dome
Adrese: Durbes vidusskola, Durbe, Durbes novads.

Projekta vadītāja: Santa Bucika; e-pasts: santa@durbe.lv.

**********************************************

Biedrība “Liepājas rajona partnerība” aktīvi darbojas jau kopš 2006. gada, un tās darbības mērķis ir veicināt un atbalstīt sabiedrības iesaistīšanos lauku teritorijas attīstībā. Liepājas rajona partnerības teritorija ir viss bijušais Liepājas rajons.
No 2009. gada Liepājas rajona partnerība īsteno vietējās attīstības stratēģiju, kuras ietvaros katru gadu sludina atklātus projektu konkursus. “Leader” programmas ietvaros īstenoti jau teju 200 projektu.
Projektu rezultātā ir izveidoti bērnu un jauniešu aktīvās atpūtas un rotaļu laukumi, izveidoti un uzlaboti jauniešu centri, īstenoti projekti, kas saglabā dabas un kultūras mantojumu, izveidotas sociālo un sadzīves pakalpojumu vietas, biedrības iegādājušās pamatlīdzekļus savas darbības pilnveidošanai, kā arī izveidoti dažādi infrastruktūras objekti iedzīvotāju brīvā laika pavadīšanai. 

www.lrpartneriba.lv Apkopoja biedrības “Liepājas rajona partnerība” ELFLA administratīvā vadītāja Inita Ate

20150619-1347-logo-26-06.jpg


Durbes novadā