Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Durbes vidusskolā audzēkņus uzņems arī augustā

Ata Kronvalda Durbes vidusskola izsludinājusi audzēkņu uzņemšanu gan vidusskolā, gan arī pamatskolas izglītības virzienos, informē skolas pārstāve Solvita Aigare.

Audzēkņi var pieteikties vai viņu vecāki var skolēnus pieteikt 1. līdz 9.klašu pamatizglītības programmā vai speciālajā pamatizglītības programmā audzēkņiem ar mācīšanās traucējumiem, kā arī var pietiekties vidusskolas 10.klasei vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena programmā.

Dokumentus varēs iesniegt Durbē, Skolas  ielā 5 a, Ata Kronvalda Durbes vidusskolā  no 11. līdz 26.augustam darbadienās no pulksten 9 līdz 14. Tālruņi uzziņām: 63498070; 27842747; 27841630.

Piesakoties mācībām, nepieciešams iesniegt šādus dokumentus: iesniegumu (nepilngadīgajiem skolēniem vecāku iesniegums), izglītības dokumentus (liecība, apliecības par vispārējo pamatizglītību kopija, uzrādot oriģinālu), medicīnisko karti (veidlapa Nr.026/u).

Skola piedāvā saviem audzēkņiem autobusu no rīta un pēcpusdienā, kas nogādā uz skolu un mājās no tās, 1.līdz 4.klašu skolēniem iespēju pavadīt laiku pagarinātajās dienas grupās un saņemt brīvpusdienas, iespēju darboties dažādos radošajos un sporta pulciņos, citas aktivitātes un atbalstu no skolas puses, informēja skolas pārstāve.

Plašāka informācija Durbes novada mājaslapā "www.durbe.lv".

Pievieno komentāru

Durbes novadā