Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Durbes un Vaiņodes pašvaldībās nav iesniegts neviens vēlēšanu kandidātu saraksts 68

Dienu pirms noslēdzas kandidātu sarakstu iesniegšana 3. jūnijā gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām trijās pašvaldībās nav iesniegts neviens kandidātu saraksts, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) mājaslapā pieejamā informācija.

Neviens saraksts nav iesniegts Varakļānu novadā, Durbes novadā un Vaiņodes novadā.

Vēlēšanu sarakstu iesniegšana noslēdzas pirmdien, 24.aprīlī.

Ja kādā pašvaldībā vēlēšanām nebūs reģistrēts neviens kandidātu saraksts vai reģistrēts būs tikai viens saraksts, vietējai vēlēšanu komisijai par to būs jāziņo CVK, kura par desmit dienām pagarinās kandidātu sarakstu iesniegšanas termiņu.

Pašvaldību vēlēšanas Latvijā norisināsies 3. jūnijā, un tajās būs jāievēl deviņu republikas pilsētu un 110 novadu domes, kopskaitā 1614 deputāti, no tiem 40 pašvaldībās - deviņi deputāti, četrās pašvaldībās - 13 deputāti, 58 pašvaldībās - 15 deputāti, 16 pašvaldībās - 17 deputāti, un Rīgas domē - 60 deputāti.

Pievieno komentāru

Komentāri 68

Vaiņode

Saņemas, nu ne jau atkal tikai viens saraksts :( Nav taču par ko vēlēt. Atkal tie paši cilvēki bez normālām izglītībām. Tas ir kā vadīt auto bez tiesībām! Grāvī! sēdēsim tur 4 gadus.

pirms gada, 2017.04.24 13:21

Durbe

Nečīksti,mūsējie vispār laikam vēl grib 10 dienas domāt!

pirms gada, 2017.04.24 13:50

ansis

Pamacieties no RUCAVAS novada 7 saraksti...

pirms gada, 2017.04.25 20:56

Ha

Tāds novads kā Vaiņode nav vajadzīgs, pārāk mazs. Tāpēc nav neviena partija, viss novads no radiem sastāv. Vaiņode ir kā maza karaļvalsts, kuras karalis sēdēs tik ilgi savā tronī cik gribēs, un ja negribēs tad troni nodos tālāk tam, ko atzīs par labu esam sev!

pirms gada, 2017.04.24 14:07

ww

Tu tak esi cirvis.. :D

pirms gada, 2017.04.24 15:38

CVK

Kas tas ir? "Vaiņodes novada attīstībai". Nav neviena saraksta?

pirms gada, 2017.04.24 14:48

1. saraksts. Vaiņode.

http://pv2017.cvk.lv/CandidateLists/CandidateList/571

p.s.
Tiem lielajiem runātājiem kā A.G., A.P. un citiem kas tā vēlējās mainīt Vaiņodes novadā esošo vadību un tā cīnīties par Vaiņodes novada labklājību.. Kur jūs esat.. Kāpēc neveidojāt savu sarakstu? 10 dienas jums vēl ir laika. Gaidu! Lai redzu par ko vēl varu balsot!

pirms gada, 2017.04.24 15:46

Valdiņš

Pagājušās pašvaldību vēlēšanas parādija kas ir kas. Nav jau jēgas kaut ko darīt, veidot, ja cilvēkiem to nevajag! Kad tauta būs gatava sākt domāt, tad arī būs vērts, citādi tukša laika un naudas kavēšana!

pirms gada, 2017.04.24 15:57

A.P.

Labi, labi es savu taisnību pierādīju, un valstī tik tiešām likumi ir labi, bet briesmas ar šausmīgiem LĪKUMOTĀJIEM tā ir bezcerība, jo viņi ir sistēma un graujošs vairākums. Ne velti tiesas sēdē biju viena pret četriem zvērinātajiem..(?) bez sava aizstāvja (pačabēja!).
Lietu, ko varēja izskatīt divās stundās, jo runa IR par Amatpersonu rīcību, tad tak jābūt visam NEvainojamam, bet NEKĀ..tas izvilkās septiņās tiesas sēdēs ar divkāršu Augstākās tiesas dalību..maratons ar nokausēšanu..., piedzīvoju pat vecās iekārtas tiesas modeli ar bijušo komunista, goda prokurora Roberta L. MEITU, kura kliedza, neuzklausot, nospiedoši..ha,ha, bet man ...izdevās novinnēt blēžus, jo IR valstī godaprāta cilvēki!

Tādi patiešām IR!!! Dievs, Svētī godīgos!

Un dotajā novada sarakstā ir labi kandidāti, par kuriem būtu grēks nebalsot!
Iesim, balsosim, liec SAVU atzīmi (mīnuss) (pluss) esi taisnīgs SKOLOTĀJS, nu tad PAR nevainojamu REPUTĀCIJU un savu novadu!!!

pirms gada, 2017.04.24 17:34

Atis

Atbilde 1. saraksts. Vaiņode.
A.G. ir sasniedzams visu laiku, esmu tepat Vaiņodē vēl. Jājautā kas esat jūs anonīmais cilvēciņ.
Kapēc neveidoju sarasktu? Redzi, pārmaiņas vajag vēlēties vairāk nekā 10 cilvēkiem un reāli ir pašiem jāiesaistās tajās un jādara pašiem nevis cerēt ka A.G. uzminēs ko Vaiņodnieki vēlas. Izkatās, ka Vaiņodnieki paliks zem Jansona labi attīstītajiem spārniņiem, ja nesaņemsies.

pirms gada, 2017.04.24 21:05

Atim

beidz! nenoliec sevi apņirdzienam! lai perās 1.liste un taisa dvīnīti kā jau ir bijis.

pirms gada, 2017.04.24 22:08

Atis

Ta lai jau ņirdz, ja neko citu nespēj, lai tik ņirdz. Ņirdzēji vienmēr un visur ir bijuši un būs.

pirms gada, 2017.04.24 22:15

T

Nu gan rēciens uznāca, ka pirmās listes kandidātiem vien mērķis cīnīties par novada labklājību...

pirms gada, 2017.04.24 22:27

Atbilde Atim!

Paklau, cik Tu vari te aicināt uz aci tikties?! Neesi tik agresīvs, tikai vēlos saprast, kāpēc cilvēks runā, bet nedara, ja jūs esat 10, tātad saraksts sanāk. Un neviens necer ka A.G. kaut ko darīs un ja Tu nezini kas vaiņodniekiem ir vajadzīgs, tad mums vispār vairs nav par ko runāt, jo ja vēlies kaut ko darīt, tad Tev ir jāzina ko mēs vēlamies un ja nezini, tad varēji taisīt publisku tikšanos, uzklausīt viedokļus, ieteikumus, sāpes, bet.. Veiksmi Tev dzīvē.
p.s.
A.P.
Forša atbilde, pārsteidzoši piezemēta un saprotama.
Un piekritīšu tavai pēdējai atkāpei! Iesim un izdarīsim savu izvēli. Saraksts tiešām nav slikts un no 12 vajag tikai 9! ;)

pirms gada, 2017.04.25 08:19

Atis

Lai kaut kas sāktu notik manuprāt ir jāsanāk kopā un jātiekas, tieši tāpēc vairākas reizes esmu publiski to paudis interesentiem, tiekamies un runājam, daram. Ja cilvēki ir pārāk nobijušies un slēpjās un nav gatavi par sevi un savu novadu cīnīties, piedodiet atvainojiet, esmu pierādījis sevi, ka no atklātas cīņas man nav bail un nav starpība vai tas ir Putins, Jansons, Juzups - atšķirībā no dažiem uzskatu, ka visi esam mirstīgi cilvēki un naudas un varas daudzums nepadara tevi pārāku par citiem cilvēkiem.
Esmu gan runājsi, gan darījis, reti kurš no jums Vaiņodnieki tik daudz būs spējis, sāksim ar to, ka šeit cilvēkiem nav pat drosmes saukt sevi vārdā, jā un es arī saprotu kapēc, teiksiet ir pāris piemēri, kas notiek, ja nepūš kunga stabulē, bet katam ir izvēle cik, ko ilgi paciest vai sākt to akmeni knābāt, nu un ka pirmajā brīdī nesanāk, vadzim kādreiz jālūst. Neko nedarot nekam nav iespēja notikt! :)
Kā tad raksti tagad, ka neviens necer ka A.G kaut ko darīs, pirmais komentārs liecina pilnīgi ko pretēju.
Es gan zinu kas Vaiņodē būtu vajadzīgs, bet ieklausies ko es saku, jums cilvēki arī ir jāgrib pārmaiņas un par to ir jāliek manīt, kur esat jūs un ko esat gataviu darīt?
Ir cilvēki kas pa ''kluso'' stāsta savas problēmas ar novada vadību un nav spējīgi sevi aizstāvēt, jo taču kas notika ar A.G? Kas ir ar pārējiem kuri domāja mazliet savādāk nekā Jansona kungs? Ja Vaiņodnieki domā un rīkojas kā Jansons, tad viss taču kārtībā, dzīvojiet Jansona dzīvi ne savējo.

pirms gada, 2017.04.25 08:54

Atbilde Atim!

Paklau! Daudz raksti, grūti visu saprast!
Es tikai vēlos saprast, ar ko Tu būtu labāks par V.J.? Ko Tu būtu spējīgs darīt novada labā, kā Tu rīkotos ja būtu V.J. vietā, kā risinātu to, ka atrodamies neekonomiski izdevīgā vietā, kā piesaistītu novadam investorus, kā attīstītu ražošanu, uzņēmējdarbību.. Kā Tu vadītu novadu?! Vai esi pietiekoši spēcīgs, gudrs, nosvērts lai spētu to darīt?
Lai cilvēki noticētu kādam, kas patiesi ir gatavs darīt, viņam ir sevi jāpierāda ar darbiem, nevis tikai vārdiem. Ja vēlies lai patiesi Tev kāds sekotu, vajag parādīt sevi!

pirms gada, 2017.04.25 09:30

Atis

Es neuzskatu sevi par vienu un vienīgo. Novadu necels A.G. Novadu jāceļ tā īstajiem saimniekiem, iedzīvotājiem - mums visiem kopā! :) Pašvaldībai ir jāstrādā cilvēku labā nevis cilvēkiem jāstrādā Jansona labā. Cilvēki laikam piemirsuši to, ka mēs iedzīvotāji esam tie, kas maksājam pagasta večiem algu! Mēs iedzīvotāji esam viņiem darba devēji, ir aizmirsts kuram te ir jābūt galvenajam, nevis pagatveča autoritātei, bet parastajam Vaiņodes iedzīvotājam.
Ir jābūt labai un godprātīgai komandai nevis vienam A.G. Ir jāuzticas lietpratējiem un cilvēkiem, kas pārzin savu sfēru nevis vienpersoniski visu nolemt kā kas būs.
Ko darītu? Papriekšu godīgi meiģinātu apjaust cik lielos ''sūdos'' ir Vaiņode un kā no tiem tiktu ārā, lai varētu sākt reāli vajadzīgas lietas darīt nevis izšķērdēt pašu līdzekļus savu interešu vajadzībām.
Ir jābūt komandai kurai ir kopējs mērķis! Vai Vaiņodē bez Jansona ''komandas'' ir vēl kāda komanda? Kā redzi anonīmais cilvēk, esmu ne tikai runājis, bet arī darījis, vēlies uzināt ko un cik, nav problēmu.

pirms gada, 2017.04.25 09:45

H

Bet programmā darbus sarakstījuši kā galvenie darītāji... kur tad palika darbinieki. Tā prasti....

pirms gada, 2017.04.24 15:47

Pastāvīgais iedzīvotājs

A.G.-Tev ar Tavām revolucionārajām idejām jau sen bija jābūt kādas lielpilsētas sarakstā.Vaiņodes pašvaldība ir par zems mērķis.Cilvēks,kam jākašķējas pēc būtības,citādi nav "paēdis".Nav jau Navbrīnums,ka Tavā iepriekšējā dzīvesvietā daudzi atviegloti nopūtās,kad emigrēji uz Vaiņodi.Īsti darītāji veoido sarakstus,programmas,realizē tās dzīvē,bet Tu centies iespraukties visos iespējamos raidījumos,lai vēstītu savas murgainās idejas.Laikam jau arī jāstrādā Tev godīgi nav,jo vienmēr atrodās laiks žultainiem komentāriem internetā.Laiks Tev iet politikā.Varbūt īstā vieta tā būs,lai atbrīvotos no negatīvās enerģijas.

pirms gada, 2017.04.25 10:31

Atis

Kas te ir žultais, as esat jūs anonīmais patstāvīgais iedzīvotāj, stādies priekšā ja spēj un pasaki to vēlreiz kā īsta persona nevis slēpjoties, spēj? :) Nav jau problēmas sarakstīt nezkādus tekstu ja par to nav jāatbild, redzu ka jums tas labi sanāk, bet tas arī laikam viss ko spējat.
Par manu iepriekšējo dzīves vietu runājot, sauc lietas īstajos vārdos, kas ir tie daudzie atvieglojās? Spēj man kaut 10 nosaukt? Un par ko? Spēj mūs apgaismot ko esi sasapņojis? Kapēc nerunā konkrēti? :)
Jūs anonīmais iedzīvotāj esat zaķpastala. Jūs pats esat tas, par ko cenšaties padarīt mani.. Anonīmi slējoties bez pamatotiem pierādījumiem rejat un viss. Kāda no tā jēga, mērķis, diez vai pašam īsti skaidrs, ja nu vienīgi gūstat baudu un lepojaties ar sevi.

pirms gada, 2017.04.25 11:07

cc

Sapnis par vareno Vaiņodi lēnām izplēn, nav to cilvēku. Reāli jāapvienojas vairākiem novadiem.Uzblīdis tik katrā miestā pašvaldības darbinieku skaits no kuriem maza atdeve. Ne jaunbūves, ne jaunas darbavietas, ne pretimnākšana uzņēmējiem. Skola ar bezperspektīvu attīstību, to pašu skolēnu trūkumu dēļ un noplukušu apkārtni.

pirms gada, 2017.04.24 16:01

Taisnība

100% piekrītu.

pirms gada, 2017.04.24 16:07

Un risinājums?

Ko piedāvā? Tad atjaunojam veco kārtību, viens liels Liepājas raj. Visus vajadzīgos jautājumus varēsi kārtot Liepājā, pagaidām vismaz šeit ir gan darbs, gan skola laba. Dzīvošanas izmaksas arī nav augstas salīdzinot ar pilsētu. Tikai pašam vajag gribēt strādāt un ja šeit nevari atrast sev piemērotu darbu, drīksti tak izvēlēties kur dzīvot un strādāt. Dodies uz citu novada un tad pastāsti cik labi Tev ir tur.

pirms gada, 2017.04.24 16:29

!

Es laikam arī piekritīšu ,ka pašvaldībās tiek tērēts milzum daudz līdzekļu nepārdomāti, bez vērības. Par to jau rāda arī Valsta kontroles ziņojumi.Novecojuši nolikumi vai vispār nav.

pirms gada, 2017.04.24 16:45

Malači,Durbes pašvaldība!

Stratēģija pilnīgi pareiza,iesniegt visus trīs sarakstus vienlaicīgi,nebūs nevienam dullajam tās desmit dienas,lai ceptos un taisītu muļķības.Galviņas sadalītas līdzsvaroti pa trijiem sarakstiem,un galvenie pretendenti zināmi un cienījami,nav ko iebilst. Tikai- tās programmas gan vajadzēja rakstīt personām ar atšķirīgu rakstīšanas stilu,nevis vienam cilvēkam, tomēr baigi muļķīgi izskatās.Un,ja nu es tomēr maldos,tad prieks,cik durbenieki domā vienādi.Vēlētājam praktiski vienalga,ko vēlēt,aizver acis un baksta ar pirkstu,kurā sarakstā trāpa,to met urnā!

pirms gada, 2017.04.24 19:12

Kasīts

Kā nav, 3 saraksti, tad tak ir izvēle! Vot Vaiņode gan var neiet vēlēt vispār, tur toč nav par ko, viens saraksts un tajā pašā tik 3 cilvēki sakarīgi, tie paši saraksta apakšā...

pirms gada, 2017.04.24 20:09

kasītim

džeki jau forši tik ko līda neiztīrītā stallī pašiem dūša nav īstu vīru blici novākt galīgi garām

pirms gada, 2017.04.24 20:51

>Uiiui

Durbē balsošu pa to partiju , kas aizliegs braukt a pašvaldības darba automašīnām mājās .Kārkļiņ vilni brauc ar autubusu pie darba pietiks zagt.

pirms gada, 2017.04.24 20:11

Vaiņodnieks

:((( Par ko lai balsoju Vaiņodē??? Viena partija un visi kas saraksta augšgalā brauc ar pašvaldības transportu ne tikai no darba mājās.. ja vajag kāds i makšķerēt aizbrauc nedēļas nogalē ar darba auto!!! ;((((

pirms gada, 2017.04.24 20:45

Smieklīgi

Te tev nu bija skaļie bļauri "Tā nedrīkst palikt' ,"kaut kam ir jāmainās", "nu vienreiz būs citi laiki"...pļūrkš :)))
Nu tad davai, kurš vairāk mīnusus iebliezīs !!! ...pajoliņi :)))

pirms gada, 2017.04.24 21:17

Rekā

Zigulis un Evucis Raddžu nolika .Baigais maita esot .Tik tagad vienā sarakstā tusē .Rekā nootiekas.

pirms gada, 2017.04.24 21:35

nu ja

savu dabū, tāpēc tusē

pirms gada, 2017.04.30 22:16

DNS

Toties Aizputē ies lustīgi - reģistrēts partijas "Progresīvie" saraksts. Partija reģistrēta tikai 8.martā; tās pamatprogrammā teikts, ka biedri atbalsta viendzimuma laulības, automātisku pilsonības piešķiršanu nepilsoņu bērniem, tiesības piedalīties vēlēšanās nepilsoņiem ?! Kompānija ir jauna, jautra un interesanta: students, vīndaris, atslēdznieks, horeogrāfs, kurjers, iemaldījusies pat cienījamos gados esoša vetārste no "Vienotības".

pirms gada, 2017.04.24 22:03

sniedziņš

DNS taisnība, arī pārējiem kāds debesu ķermenis spīdējis virsū, kad programmas rakstīja. Bez pildspalvas vēlēšanās neiztikt.

pirms gada, 2017.04.24 23:33

Jo trakāk jo labāk

Cik trakam jābūt lai Durbē par Rukša Reņģes sarakstu balsotu.

pirms gada, 2017.04.24 23:18

W.C.

Te tie gudrie rakstnieki dikti dūšīgi aicina aicina mainīties uz augšu, dibināt, sadarboties.... Bet paši, pat anonīmi komentējot, nav spējīgi izspiest kaut ko vairāk par A.G. A.P. V.J. un P.Ž., kuri ierindas lietotājam neko neizsaka. Un vai man jāpazīst kaut kāds Atis, kurš prot tikai gudri pļūtīt?

pirms gada, 2017.04.25 10:59

tā tam būs būt

Kvekšķi rej bet karavāna iet tālāk...

pirms gada, 2017.04.25 11:34

nevaiņodnieks

Nu gan tā tauta kašķīga vaiņodē paši ar sevi nevar satikt...

pirms gada, 2017.04.25 13:22

Re, kā!

visa sāls - KVEKŠĶI un KARAVĀNA!!
Vai vēl ir jautājumi? KO?
Vai ir vēl kādas šaubas valdībai par centralizētu Liepājas pārvaldījumu???

pirms gada, 2017.04.25 16:29

H

Man gan nezūd cerība par aktīvu jauniešu iniciatīvas grupu Vaiņodes novadā , kura spēs saorganizēt kandidātu sarakstu ar gana redzīgu vīziju visām iedzīvotāju grupām un pietiekoši argumentētu programmu novada attīstībai.

pirms gada, 2017.04.25 19:15

Apsveicu!

Droši!!! Tam jānotiek! Vasarītī kopā!

pirms gada, 2017.04.25 19:21

jā, kā tad...

...pēc trešā 0.7 :)))

pirms gada, 2017.04.25 19:23

Pastāvīgais iedzīvotājs

A.G.-jūties aizskarts?!Neredzu iemeslu stādīties Tev priekšā,nejūties tik svarīgs.Par tekstiem:kas Tev nepatīk manos tekstos?Man arī nepatīk Tavi teksti,Enerģētiskais vampīrs Tu esi,visu laiku nīdi par to,cik slikti viss ir.Vairāk par sūdzību rakstīšanu un gaušanos jau neko vērtīgu neesi padarījis. Lai jau izdodās Tev dzīvē sasniegt ko vairāk par gaudulīgo žēlošanos par "vietējo karaļvalsti".Varbūt tad arī apsīks Tavs negatīvisms,kas sprāgst ārā pa visām atverēm.

pirms gada, 2017.04.25 19:36

ko?

Eu, kas par Betmenu ir tas mistiskais A.G. vai var kāds tolkom pateikt?

pirms gada, 2017.04.25 20:29

TV

Uz kuru pusi vienojamies klāt- Priekules vai Aizputes vai Skrundas vai Saldus vai Židiku novadam...pietiek pa vietējo pīļu dīķi muļāt.

pirms gada, 2017.04.25 21:14

uz tv

kad pievienos, nebūs atkal labi un kunkstēsi, latvietim jau nekad nav un nebūs labi

pirms gada, 2017.04.26 11:07

vietējais

bet Vaiņodē viss ir okey- grausti no ārpuse apšālēti, iela līdz domei gluda, visi smaidīgi, vecie rullē

pirms gada, 2017.04.25 22:58

ir

senlatviešiem tāds sakāmvārds - no vilka muksi uz lāci tiksi

pirms gada, 2017.04.26 10:53

Ha

Nu Vaiņodē tagad nāks Valdis!!!Visvaldim būs trūkties! :-)

pirms gada, 2017.04.27 11:34

Nu un

Ko tu neteiksi?

pirms gada, 2017.04.27 14:00

Durbes novadā