Durbes sociālajā dienestā darbu uzsāk Līga Geležina 1

Ar septembra mēnesi Dunalkas un Vecpils pagastos darbu uzsākusi sociālā darbiniece Līga Geležina, informē Durbes novada pašvaldība.

L. Geležina turpmāk nodrošinās sociālās palīdzības, konsultāciju, apsekojumus dzīvesvietā un sociālā darba pakalpojumus iedzīvotājiem. Pēc nepieciešamības iespēja vienoties par pieņemšanas laiku.

Kā arī joprojām Sociālais dienests aicina visus Durbes novada iedzīvotājus, kuriem nepieciešams atbalsts - saņemt bezmaksas humanitāro palīdzību, drēbes, apavus  pieaugušajiem un  bērniem.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Mjāāā

„Humāns” ir sinonīms vārdam cilvēcīgs, proti, tāds, kura attieksmē pret citiem cilvēkiem izpaužas atsaucība, sirsnība, cieņa.„Humanitārs” ir tāds, kas saistīts ar zinātnēm, kas pētī kultūru, valodu, vēsturi un ir šīm zinātnēm raksturīgs.Tātad ir „humānā palīdzība” un „humanitārās zinātnes”, lai gan Durbes novadā, kamēr pie varas ir Radzis, Oksanai humānās palīdzības sniegšana aprobežojas ar ēst gatavošanu Radzim par sociālā dienesta līdzekļiem un citu viņa "vajadzību" apmierināšanu

pirms 4 gadiem, 2016.09.24 21:23

Durbes novadā