Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Durbes skolā īsteno Veselības nedēļu un noskaidro novada labāko runātāju

Janvāra sākumā Ata Kronvalda Durbes vidusskolas skolotājas Ineta Untule, Iveta Eine, Inga Lankupa, Līga Rozenšteina un Aija Sileniece piedalījās kursos „Veselības stacija. Es augu”. Šajā programmā apgūto realizējam ar 5. un 6.klases skolēniem, katrai no klasēm atvēlot savu nedēļu. Skolēni kopā ar skolotājām saistošā veidā apguva četrus šīs programmas moduļus:

1.Ķermenis un veselība
2.Uzturs
3.Attiecības
4.Atkarības- smēķēšana.

Izejot cauri dažādām stacijām, veicot gan teorētiskus, gan praktiskus uzdevumus, skolēni atzina, ka nodarbības bijušas interesantas, iegūtas jaunas, noderīgas zināšanas, kā arī patikusi praktiskā darbošanās grupās.
 
25.februārī Ata Kronvalda Durbes vidusskolā notika Durbes novada skatuves runas konkurss. Uz reģionālo konkursu, kurš notiks 9.aprīlī Liepājā, tika izvirzīts Dunalkas pamatskolas 5.klases skolnieks Valdemārs Šperbergs (skolotāja Kristīne Kapiņa).

Pievieno komentāru

Durbes novadā