Durbes novadā zēnam suns nokož degunu

Trešdien divus gadus vecam zēnam pašu suns nokodis degunu, portālu "Diena.lv" informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā (NMPD).

Mediķi informē, ka vakar suņi sakoduši vairākus bērnus. Vissmagāk cietis iepriekš minētais zēns no Durbes novada. Ar NMPD Operatīvās medicīnas daļas mediķu palīdzību zēns nogādāts Mikroķirurģijas centrā Rīgā.

Arī desmit gadus vecu meitenīti Zemgalē mājās sakodis svešs suns. Suns sakodis arī divus gadus vecu zēnu Ventspilī. Ar nelielām brūcēm uz ķermeņa zēns nogādāts Ventspils slimnīcā.

Trešdien palīdzība tika sniegta 23 cilvēkiem, kuri bija guvuši karstuma dūrienu. No tiem deviņi bijuši bērni. Pacienti lielākoties sūdzējušies par galvassāpēm, sliktu pašsajūtu, paaugstinātu temperatūru, krampjiem, sliktu dūšu, arī sirds aritmiju.

Tāpat mediķi gan Rīgas reģiona, gan Zemgales reģiona slimnīcās nogādājuši deviņus cilvēkus vecumā no deviņiem mēnešiem līdz 61 gadam pēc lapseņu un bišu kodumiem. Lielākoties visiem bija alerģiskas reakcijas, un pacienti stacionēti. Vēl desmit cilvēki lūguši padomu, kā rīkoties pēc šo kukaiņu dzēlieniem alerģiskas reakcijas gadījumā.

Pievieno komentāru

Durbes novadā