Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Durbes novada skolas piedalās Aizputes teātra festivālā

Lažas pamatskolā aizvadīts Aizputes novada skolu teātra festivāls. Tā kā Aizputes un Durbes novadu izglītības iestādēm izveidojusies laba sadarbība, festivālā bija uzaicināti piedalīties arī Durbes novada skolas. Par to informē Durbes vidusskolas skolotāja Solvita Aigare.

Festivālā kopumā piedalījās astoņi skolu teātri, piedāvājot deviņas izrādes.

“Durbes vidusskolas 1.–3.klašu teātris iestudējis “Kā Ņauva meklēja draugu”. Skolēni izrādei paši darināja dažādu dzīvnieku maskas,” stāsta skolotāja S. Aigare. Izrādes galvenās lomas atveidotāja Tīna Rubeze izpelnījusies pasākuma patronu atzinību.
Savukārt Dunalkas pamatskola rādījusi neparastu pasakas “Sarkangalvīte un vilks” versiju.

Lažas pamatskolas skolēni rādīja, kā pie vīriem netika “Šļupstīgās meitas”, Dzērves pamatskolas 2.klases leļļu teātris – “Stikla pogas iedomību” un “Ūdenspiles jaunās mājas”, bet 7.klase- “Meža zvēru anekdošu šovu”. Aizputes Skolēnu interešu dramatiskais kolektīvs uzvedumā “Spēle” pastāstīja, ko darīja “Saulstariņš naktī”, bet Kazdangas pamatskolas teātris “Ezis” uzvedis un atradīja pašsacerētu un ļoti aktuālu tēmu aizskarošu lugu par mežu piegružošanu ar nosaukumu “Dižegļu ciema stāsts”. Savukārt Kalvenes pamatskola festivālā ar sirsnīgu uzvedumu “Skaistākie ziedi māmiņai” atgādinājusi par tuvojošos Mātes dienu.

Pievieno komentāru

Durbes novadā