Durbes novadā sakoptās sētas vērtētas stingrāk

18. novembra svinīgajā pasākumā Durbes novada pašvaldība godināja konkursa “Sakoptākā sēta” laureātus.

Konkurss šogad tika organizēts otro reizi. “Vērtējām stingrāk nekā iepriekš, precīzi pēc nolikuma,” atzīst komisijas locekle Daira Veilande.

Nominācijā “Lauku sētas” 1. vieta piešķirta Aivara un Maijas Eihmaņu “Lejniekiem” Durbes pagastā, 2. vieta – Anatolija un Inas Prūšu “Krikmaņiem” Tadaiķu pagastā. Pateicību saņēma Tadaiķu “Vālēnu” saimnieki Ainars un Daiga Brikmaņi un Dunalkas “Graviņu” saimnieki Uldis un Aelita Ozoli.

Nominācijā “Individuālās dzīvojamās mājas” 1. vieta piešķirta mājai Durbē, Raiņa ielā 55, un tās  saimniekam Vilnim Niedolam, 2. vietu saņēma Raiņa ielas 61. māja un tās īpašnieks Arvīds Dobelis. Šajā nominācijā pateicība Andrim un Kristīnei Kapiņiem Dunalkas “Pērlēs” un Viktoram un Olgai Savikiem Tadaiķu “Viktorijās”.

Par sakoptāko daudzdzīvokļu māju nosaukta Dunalkas pagasta “Ieviņas”, bet pateicību saņēma durbenieki Raiņa ielā 39.

Lauku sētas vairs negrimst dubļos, tajās prot dzīvojamo un atpūtas zonu nodalīt no ražošanas, iespaidos dalās D. Veilande. Savukārt daudzdzīvokļu māju iemītnieki pratuši atrast kopīgu valodu visas apkārtnes uzpošanai.

Uzvarētāji saņēma novada domes pateicības rakstu, kompaktdisku ar konkursā startējošo sētu fotogrāfijām un kokaudzētavas “Baltezers” dāvanu kartes. Tās varēs likt lietā nākampavasar, kad uz šo kokaudzētavu būs laureātu kopīga ekskursija.

Pievieno komentāru

Durbes novadā