Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Durbes novadā par ākstiem nebalsos 8

Durbes novadā "Kursas Laika" aptaujātajiem iedzīvotājiem ir skaidrs, ka viņi piedalīsies 12. Saeimas vēlēšanās un dosies 4. oktobra rītā uz vēlēšanu iecirkņiem. Taču viņiem jau tagad ir apnikušas politiskās reklāmas un topošajiem Saeima deputātiem viņi novēl domāt, ko runā.

Pensionāri Ināru Skroderēnu "Kursas Laiks" sastop dodamies ikdienas gaitās. Viņa arī daudz domājusi par to, vai iet vai neiet uz vēlēšanām. "Noteikti, ka iešu. Domāju balsot par tiem pašiem, par kuriem esmu balsojusi jau iepriekšējās vēlēšanās. Tā būs Zaļo un zemnieku savienība. Un tam ir iemesls – Durbe tomēr ir lauku pilsētiņa, pati esmu lauciniece, un mans dēls ir zemnieks, saimnieko," skaidro I. Skroderēna.

Durbes novada Vecpils ciema centrā pie daudzdzīvokļu mājas "Kursas Laiks" sastop trīs vietējās iedzīvotājas. Divas no viņām ir runātīgākas, bet vārdu atklāj tikai viena – vecākā. Pensionāri Aiju Laivenieci kaimiņienes sauc par visas vajadzīgās informācijas savācēju. A. Laiveniece teic, ka pats svarīgākais, ko gaida no vēlēšanām, ir veselības jomas sakārtošana. "Ko gan mums vairāk vajag?" saka kompānijas vecākā sieviete. “Bet uz vēlēšanām vismaz es noteikti aiziešu. Bet par ko vēlēt? Viņi visi, īpaši tie, kuri aizgāja no politikas un tagad pēkšņi atgriežas, taču ir āksti! Par viņiem vēlēt? Nezinu gan!” ironiski saka sirmā kundze.

Autobusa šoferis dunalcnieks Normunds Eihvalds savu attieksmi pret gaidāmo politisko notikumu raksturo: "Jāiet jau būs!” Vīrietis gan vēl nezina, kādu sarakstu liks balsošanas aploksnē. “Bet par vecajiem noteikti nebalsošu – viņiem nu noteikti vairs te nav, ko darīt – tas nu ir skaidrs!".

Daudz plašāk "Kursas Laika" 29. septembra numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 8

padonieks

Es ar kaimiņa Zigīti, tik par Saskaņu! Takšu nebūs piens grāvī jālej!

pirms 3 gadiem, 2014.09.29 18:37

hii

a viš pa saskaņ ni un ni!

pirms 3 gadiem, 2014.09.29 20:07

veronika

nebalsosu par zzs!!!!! zzs saeimes druksu atbalsti par saskanu !!!!!

pirms 3 gadiem, 2014.09.30 10:45

Vizma

Ja latvieši neies balsot, tad esiet droši, ka krievi jau nu nesnaudīs ,un tādā veidā ievēlēs pārākumā Saskaniešus.Jābalso! kaut vai par tiem pašiem , lai noturas pie varas esošie un turpina aizsākto.

pirms 3 gadiem, 2014.09.30 12:56

padonieks

Latvieši ies balsot par Saskaņu!!! Lai reiz beidzās tā naidošanās ar kaimiņvalstīm! Lai stulbeņu dēļ neput arā mūsu lauku saimniecības.

pirms 3 gadiem, 2014.09.30 13:12

viela pārdomām

Padoniek, kurš tad no saskaņas ir reāli spējīgs vadīt zemkopības ministriju? Viņi tak ar Rīgu netiek galā kur nu vel ar traku lauku veci....

pirms 3 gadiem, 2014.09.30 14:07

!

Ta būs jau labi!Daži āksti vairak, mazāk,vai nav vienalga?Mums jau uz vietas arī ākstu netrūkst!!

pirms 3 gadiem, 2014.09.30 16:30

Durbes novadā