Durbes novadā jauni soliņi, informācijas dēļi un pakāpieni 4

Viens no "Durbes KS" pēdējā laika labi paveiktajiem darbiem ir labiekārtotu soliņu izveide pie  Peldu ielas 2 , Raiņa ielas 69, Durbē un "Saulgriežiem" Vecpilī, informē Durbes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Dejus.

Iedzīvotāji priecīgi, ka arī Durbē, Skolas ielas 12 notika ieejas pakāpienu labiekārtošana, ko paveica remontstrādnieki – Rolands Blizņecs un Gatis Tumpelis. Mājas vecākā Ruta Kļava šajā mājā pati nedzīvo, bet uzņēmusies iniciatīvu rīkoties mājas iedzīvotāju labā, atzīstot, ka ir izveidojusies laba sadarbība ar “Durbes KS”. Divu gadu laikā kopš R.Kļava darbojas kā mājas vecākā, mājai kāpņu telpā uzstādītas sensorās gaismas, notika veco skursteņu demontāža, nomainīti kanalizācijas stāvvadi. Nākamā labiekārtošana varētu būt mājas veco apmaļu nomainīšana.

Kā pastāstīja “Durbes KS” valdes locekle Ilze Ozola, uzņēmums ir izveidojis jauna dizaina informatīvus dēļus, kas izvietoti māju kāpņu telpās. Durbes novada dzīvojamo māju vecākajiem ir iespēja tādus pieteikt, rakstot pa e-pastu: durbes-ks@durbe.lv vai zvanot pa tālr. 26625846, izmaksas 13.50 eiro tiek segtas no mājas naudas uzkrājuma.

Pašreiz informatīvie dēļi jau izvietot: Lieģos- Celtnieku 4, Alejas 9, Rīgas 3, Līguti 1, Dunalkā - ''Kaimiņi'', Vecpils - ''Avoti'', Durbē - Skolas 12, Skolas 24.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

.

Ja jau Kļava ir mājas vecākā un saņem par to piķi, ta kāds sakars rakstīt, ka uzņēmusies iniciatīvu un rikojas mājas iedzīvotāju labā? Ķipa, lai labāk izklausās? Tas ir apmaksāts pienākums, tātad loģiski, ka retu reizi japakustās, kaut vai ķekša pēc. Tad jau var rakstīt to pašu par pilnīgi visiem, kas strādā algotu darbu! Baigie malači! Un starp darbu un kvalitatīvu darbu arī ir zināma atšķirība, ja kas.

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.03 11:58

par mājas vecāko

Kur Tu dzirdēji tādu murgu, ka mājas vecākajam par to maksā ?

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.03 16:48

re

Kļava tak Covid-19 tiešā kontaktpersona!!!! Jauki, ka uzņēmusies pensionāru mājas aprūpi !!

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.05 10:37

te

Opā! Šo nevajadzēs atstāt bez ievērības!

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.05 22:31

Durbes novadā