Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Durbes novadā izspēlēs Nākotnes pilsētu

14. un 15. decembrī no pulksten 9 līdz 16.30 Lieģu kultūras namā notiks situācijas analīzes un ideju radīšanas – Nākotnes pilsētas spēle „Radoši risinājumi Durbes novada attīstībai”.

Spēli rīko Durbes novada pašvaldība sadarbībā ar Britu padomi un biedrību „Zināšanu un inovācijas sabiedrība”. Tās rezultāti tiks izmantoti Durbes novada attīstības programmas izstrādē.

Spēles ietvaros tiks meklētas atbildes uz jautājumu kādu mēs visi kopā vēlamies nākotnē redzēt Durbes novada pašvaldību.
Meklēsim radošus un finansiāli neietilpīgus risinājumus kā izmantot tās izglītības attīstībai, nelauksaimnieciskās uzņēmējdarbības attīstībai un jauniešu interešu un vēlmju attīstībai Durbes novadā.

Spēle tiek izmantota kā mūsdienīgs sabiedriskās apspriešanas instruments, kas palīdzēs pašvaldībai saņemt vietējo iedzīvotāju skatījumu par izglītības iestāžu attīstību, jauniem uzņēmējdarbības virzieniem un jauniešu iniciatīvu attīstību novadā. Spēle veidota uz sāncensības principa – komandas sacentīsies par labākās idejas izstrādi.

Šāda veida spēles jau ir sekmīgi izspēlētas vairākās pilsētās Eiropā un Austrumāzijā. Spēle veiksmīgi tiek īstenota dažādās pasaules valstīs un kopš 2009.gada – vairāk kā 15 Latvijas pilsētās – Rīgā, Cēsīs, Liepājā, Valmierā, Jelgavā, Jūrmalā, Daugavpilī, Ventspilī, Rēzeknē, Talsos, Valkā, Beverīnā, Salaspilī, Viesītē, Apē, Dundagā, Krustpilī un citur.

Spēles dalībnieku ieguvums: iespēja aktīvi līdzdarboties un sniegt savu ieguldījumu pašvaldības attīstības plānošanā, vienlaikus tuvāk iepazīt arī citus sabiedriski aktīvus novada pārstāvjus.

Pievieno komentāru

Durbes novadā