Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Durbes novada domei pārmet ES fonda līdzekļu pārtēriņu 2

Durbes novada dome ir aicināta atmaksāt pārtērētos 10 942,86 eiro, vēsta Ministru kabineta (MK) mājaslapa. Šī atbalsta summa izlietota 2007. – 2013. gada plānošanas perioda ES Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF)  projekta ''Durbes pilsētas vēsturiskā centra ēku atjaunošana'' finansēšanai.  

Otrdien MK savā sēdē uzklausīja Finanšu ministrijas sagatavoto ziņojumu par ES fondu investīciju progresu.
Tajā minēts, ka Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) 2016. gada 5. maijā informējusi Durbes novada domi, ka tās īstenotajā projektā "Durbes pilsētas vēsturiskā centra ēku atjaunošana" saņemtais līgumsods par rekonstrukcijas darbu līguma izpildes termiņa kavējumu ir uzskatāms par projekta ietvaros gūtiem ieņēmumiem un projektā faktiski radušos izmaksu apmērs ir mazāks nekā atbalsta finansējums, kuru LIAA ir izmaksājusi domei.

LIAA ieskatā ir notikusi atbalsta finansējuma pārmaksa un Durbes domei būtu jāatmaksā pārmaksātais finansējums 10 942,86 eiro apmērā, no kuras lielākā daļa ir ERAF finansējums –  10 568,96 eiro, bet valsts budžeta dotācija – 373,9 eiro.

"Mēs uz šo MK sēdi nebijām uzaicināti un mums nebija iespējas izteikt savu viedokli,'' saka Durbes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andrejs Radzevičs. Sīkāk šo lietu komentēt viņš sola, kad būs iepazinies ar lēmuma tekstu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

novadnieks

Vēl būs jāmaksā..., tas vēl šajā projektā vēl nav viss. Tā kā turaties. žurnālistiem arī šeit domājams būtu darbiņš...

pirms gada, 2018.03.14 09:21

Es no psrs

Kad Sprūds Gatis samaksās par izāģēto purvu kurš bija nomāts no pašvaldības .

pirms gada, 2018.03.16 13:43

Durbes novadā