Durbes kultūras namā Covid-19 laikā audzē gurķus

Durbes kultūras namā šobrīd valstī noteikto ierobežojumu laikā priecē uz palodzes izaudzēti gurķīši. 

"Kamēr kultūras iestādē nekas nenotiek, tikmēr uz loga palodzes saulītes pusē 3 mazos podiņos izaug pirmie pavasara gardumi - gurķīši! Laicīgi gatavojamies vasaras amatierteātru festivālam "Plinķītis gurķos"!" sociālajā tīklā "Facebook" vēsta Durbes kultūras nama direktore un novada kultūras darba koordinatore Daira Veilande. 

D. Veilande "ReKurZemei" stāsta, ka kultūras nama darbiniece Vita Stepanoviča kultūras dīkstāves laikā joka pēc trīs podiņos iebakstīja sēkliņas. "Gurķi aug. Ceturtdien jau pirmo nogaršojām. Tā bija Vitas Stepanovičas ideja, ka šajā laikā arī kaut kas cits notiek kultūras namā. Viņa man ir ideju ģenerators. Saliksim gurķus burkās, samarinēsim. Būs augustā festivālā," sola D. Veilande.

Kultūras nama direktore piebilst, ka šovasar augustā, ja izdosies un pasākumus drīkstēs rīkot, Durbē atkal ir plānots režisores Ineses Ceriņas organizētais starptautiskais amatierteātru festivāls "Plinķītis gurķos", uz kuru sabrauc vietējie kolektīvi un lietuvieši. Ar izaudzētajiem gurķiem ir sākts gatavoties festivālam. 

Pievieno komentāru

Durbes novadā