Durbes domei jurģi

Durbes novada domes darbinieki jau strādā jaunās telpās, bet oficiāla to atklāšana vēl tikai būs. Pārmaiņas veiktas, domājot par darbu paplašinātā novadā. 

Durbes novada domes priekšsēdētājs Uldis Strazds pastāsta, ka pārvākšanās no telpām Durbē uz jauno mājvietu Tadaiķos, Parka ielā 2, notikusi maija sākuma garajās brīvdienās, lai nekavētu apmeklētāju pieņemšanu. Viņi var ierasties katru darbu dienu no pulksten 8.30. Mainīti dažu darbinieku tālruņa numuri, un tos interesenti var uzzināt pašvaldības mājaslapā www.durbe.lv.

Taču dažu jomu speciālisti palikuši Durbē un būs sastopami domes līdzšinējā ēkā – lauku attīstības speciāliste, sociālā dienesta darbiniece, kapu pārraugs. U. Strazds pastāsta, ka daļā šīs ēkas notiks remonts. 

Nekustamā īpašuma nodokli Durbes iedzīvotājiem nevajadzēšot doties maksāt uz Tadaiķiem, jo šo maksājumu divas reizes mēnesī pieņems ierastajās telpās, turklāt tanīs pat dienās, kad tur var nokārtot komunālo pakalpojumu rēķinus. Dome esot papētījusi, kuras dienas iedzīvotājiem šajā ziņā ir visizdevīgākās.

Domes priekšsēdētājs neslēpj, ka nākas dzirdēt iedzīvotāju skeptiskus viedokļus par šīm pārmaiņām, un norāda, ka jaunās telpas iekārtotas, domājot par perspektīvu, kad līdzšinējam novadam pievienosies Dunalkas un Vecpils pagasts un pieaugs darbinieku skaits. Viņu darbam nu esot daudz ērtāki apstākļi.

Oficiāla jauno telpu atklāšana plānota 23. maijā līdz ar rajona padomes sēdi.  

Pievieno komentāru

Durbes novadā