Durbes dome galvo Priekules slimnīcas ņemto kredītu 2

Durbes novada deputātu ārkārtas sēdē notika izbraukumā Priekules slimnīcā. Izskatāmais jautājums – par kredīta galvojuma sniegšanu ERAF projekta „Ambulatorās veselības aprūpes infrastruktūras efektivitātes paaugstināšana SIA „Priekules slimnīca”” realizācijai.

Durbes novada deputāti atbalstīja galvojuma sniegšanu 19792 latu apjomā un atļāva SIA „Priekules slimnīcai” ņemt aizņēmumu Valsts kasē ar tās noteikto procentu likmi. Aizņēmuma atmaksas termiņš ir 2024. gada decembris. Galvojumu garantēs ar pašvaldības budžetu.

Deputāti iepazinās ar Priekules slimnīcu – telpām, aprīkojumu. Galvenā ārste Tatjana Ešenvalde informēja par pārrobežu projektu „Veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības uzlabošana Latvijas – Lietuvas pierobežā”. Tā mērķis ir paaugstināt veselības aprūpes pakalpojumu kvalitāti  un attīstīt sadarbību starp veselības aprūpes iestādēm abu valstu pierobežā.

2009. gadā Priekules slimnīcā ambulatorie pakalpojumi sniegti 575, bet stacionārie – 70 Durbes novada iedzīvotājiem.

Tikšanās reizē Priekules slimnīcā piedalījās arī Rucavas novada deputāti.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

tatjana

28.03.2012.17 48 priekules slimnica man piedzima 5 berni velu slimnicai un visiem darbiniekiem veseliu un izturibu d. T.Esenvaldei liels paldies un sveiciens dzimsanas diena ! Tana st oskola krievija

pirms 9 gadiem, 2012.03.28 17:00

ja tik tai slimnicai izmantotu liederigi naudu visu dar nepareizi jau ar siltinasanu pat az inter darba vaditaji nemak siltinat ekas ar vati pat nezin ka pareizi jadar.vnk nogriest naudu tai firmai un ko doma buvuzraugs pato.ja lai izsauc kadu cilveku kam ir eku siltinasanas papirs un tad redzes kad naudu tik met zeme

pirms 10 gadiem, 2010.11.18 21:34

Durbes novadā