Durbes bērnudārzā atjauno rotaļlaukumu

Ar vācu lauksaimnieku gādību Durbes bērnudārza audzēkņi tiks pie atjaunota rotaļlaukuma.

Durbes pirmskolas izglītības iestādes “Ābolītis” rotaļlaukumā top jauna konstrukcija, kas nomainīs vecās, sarūsējušās un jau bīstamās metāla ierīces. Tas iespējams, pateicoties Durbes novadā saimniekojošā SIA “Baltic Agrar” ziedotajiem 750 latiem. Uzņēmuma īpašnieki ir vācu lauksaimnieki Silja un Hauke Timseni.  

“Tā notiek reti,” priecīgi pārsteigta ir bērnudārza vadītāja Dace Ernstsone. Kādu dienu pie viņas ieradies S. Timsena un piedāvājusi šādu dāvanu. Vācijā tā esot ierasta prakse.

Latvijā Timseni saimniekojot jau septiņus gadus, šeit iedzīvojušies un redzot vietējo iestāžu grūtības un vajadzības. “Mums patīk, ja mēs varam bērniem ko labu iedot,” saka S. Timsena. Viņa darbojas arī “Liepājas Lauvu klubā”.

Jaunā konstrukcija būs daudzfunkcionāla – ar šūpolēm, kāpnēm, slīdkalniņu un citām kustību rotaļu ierīcēm, kas izgatavotas galvenokārt no koka.  

Ziedojums ieskaitīts Durbes novada domes kasē un tālāk nonāks pie rotaļlaukuma izbūvētāja – individuālā komersanta. Ja netraucēs laika apstākļi, jaunās konstrukcijas būšot gatavas jau šonedēļ.
 
“Ābolīti” šogad apmeklē 48 pirmskolas vecuma bērni – par četriem vairāk nekā pērn. D. Ernstsone stāsta, ka četriem vietu “dārziņā” nācies atteikt, un visu vietu piepildījums esot paredzams arī nākamgad.

Pievieno komentāru

Durbes novadā