Durbenieks Kristaps Strungs atradis nišu, kurā darboties laukos 11

Durbenieks Kristaps Strungs kopā ar tēti Ojāru Strungu ne tikai aktīvi piedalās dažādos novada kultūras pasākumos kā mākslinieciskās pašdarbības kolektīvu dalībnieki, bet vienlaikus to sniegtos koncertus un citus novadā notiekošos sarīkojumus arī apskaņo. Veiksmīgā sadarbība vairāku gadu garumā noslēgta savienībā ar nosaukumu “OK Sound” – tās galvenais mērķis ir mazu un vidēju pasākumu apskaņošana. Kristaps šoziem piedalījās Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Liepājas nodaļas rīkotajās (LLKC)apmācībās “Laukiem būt!” aktivitātē “Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai”.

“Vasara un ziema ir saspringtākais laiks – tad notiek daudz pasākumu,” saka Kristaps, kurš jau vairākus gadus apskaņo Durbes novadā notiekošos pasākumus. Tie nav iedomājami ne bez Kristapa, ne bez viņa tēta Ojāra.

Ar pasākumu apskaņošanu Kristaps darbojas kopš padsmitnieka vecuma. Pēc Liepājas 5. vidusskolas absolvēšanas Kristaps iestājies augstskolā – Liepājas Universitātē apguvis jauno mediju mākslinieka specialitāti, kur studijas ir saistītas ar skaņas mākslu. Taču nav palicis Liepājā, bet atgriezies dzimtajā mazpilsētā Durbē. 

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 10. janvāra numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Durbenieki

Cik nodokļi ir samaksāti un cik daudz Durbes novada pamatlīdzekļi ir izmantoti sniedzot pakalpojumus un veidojot privāto biznesu?

pirms 2 gadiem, 2019.01.10 19:47

Ojārs Strungs

Ir dimināts mikrouzņēmums, kurš katru gadu maksā nodokļus un apskaņošanas iekārtas gādātas vairāku gadu garumā par manis paša līdzekļiem, no pilsētas man nekas nav vajadzīgs.Reizēm gan Durbes pilsētai izlīdzu ar savu personīgo apskaņošanas iekārtu, jo diemžēl pilsētas budžets nav bezizmēra un tā nevar atļauties iegādāties visu, kas nepieciešams kvalitatīvas apskaņošanas nodrošināšanai un atlīdzību par to neprasu.Tāpēc pirms mētāties ar vārdiem padomājiet, kam jūs metat. Vai tiešām es to esmu pelnījis. Gandrīz desmit gadus pirms saslimu visus pasākumus apskaņoju un neprasīju nekādu atlīdzību, tāpēc, ka man šī pilsēta ir mīļa un tuva. Un man liels prieks, ka savu dēlu esmu ievirzījis pareizās sliedēs, ticiet man nav lielāka prieka, kā strādāt kopā ar dēlu. Bet, ja patīk izgāzt žulti, uz priekšu.

pirms 2 gadiem, 2019.01.10 21:33

Arturs

Kādam "Durbeniekam" (Ha Ha)-baigi skauž,ka kāds kaut ko prot un darbojas Durbes iedzīvotāju labā.

pirms 2 gadiem, 2019.01.10 20:11

Durbenieki

Ja darbotos Durbes labā, tad maksātu nodokļus un nelietoto pašvaldības mantu kā savu. Nodosim informāciju KNABam VIDam, lai pārbauda jūsu labos darbus

pirms 2 gadiem, 2019.01.10 21:17

Ojārs Strungs

Uz priekšu, tikai ja reiz personīgi mani esat aizvainojis, tad stādieties priekšā savā īstajā vārdā un par šo aizvainojumu atbildēsiet likuma priekšā, jo šoreiz palūgšu savu draugu datorģēniju, lai noskaidro, no kuras IP adreses nāk šāds aizvainojums. Ta ka jebkurā gadījumā uz tikšanos.

pirms 2 gadiem, 2019.01.10 21:43

Ojārs Strungs

Ir dimināts mikrouzņēmums, kurš katru gadu maksā nodokļus un apskaņošanas iekārtas gādātas vairāku gadu garumā par manis paša līdzekļiem, no pilsētas man nekas nav vajadzīgs.Reizēm gan Durbes pilsētai izlīdzu ar savu personīgo apskaņošanas iekārtu, jo diemžēl pilsētas budžets nav bezizmēra un tā nevar atļauties iegādāties visu, kas nepieciešams kvalitatīvas apskaņošanas nodrošināšanai un atlīdzību par to neprasu.Tāpēc pirms mētāties ar vārdiem padomājiet, kam jūs metat. Vai tiešām es to esmu pelnījis. Gandrīz desmit gadus pirms saslimu visus pasākumus apskaņoju un neprasīju nekādu atlīdzību, tāpēc, ka man šī pilsēta ir mīļa un tuva. Un man liels prieks, ka savu dēlu esmu ievirzījis pareizās sliedēs, ticiet man nav lielāka prieka, kā strādāt kopā ar dēlu. Bet, ja patīk izgāzt žulti, uz priekšu

pirms 2 gadiem, 2019.01.10 21:49

Ojārs Strungs

Uz priekšu, tikai ja reiz personīgi mani esat aizvainojis, tad stādieties priekšā savā īstajā vārdā un par šo aizvainojumu atbildēsiet likuma priekšā, jo šoreiz palūgšu savu draugu datorģēniju, lai noskaidro, no kuras IP adreses nāk šāds aizvainojums. Ta ka jebkurā gadījumā uz tikšanos

pirms 2 gadiem, 2019.01.10 21:50

may

...nedomāju, ka Durbē dzīvo tik nekorekti un nenovīdīgi cilvēki...
...to raksta tāds cilvēks, kurš visās jomās ir neveiksminieks...

pirms 2 gadiem, 2019.01.11 11:03

No malas.

Cik sekli var būt cilvēki (DurdenieKS) šajā gadījumā.Cilvēkam intelektuālais līmenis liekas ir tuvu nullei.

pirms 2 gadiem, 2019.01.11 11:25

Ojārs Strungs

Starp citu IP adresi noskaidroju, kā izrādās tā nav problēma. Vārdā nesaukšu, bet vai šim cilvekam būs dūša man pateikt vēlreiz to pašu skatoties acīs. Šaubos...Nemēdzu apvainoties un turēt ļaunu prātu, bet šoreiz tas bija spļāviens sejā, vistiešākajā nozīmē.

pirms 2 gadiem, 2019.01.13 00:20

Bijusī novadniece

Tiesām žēl ka cilvēki vienmēr zem rakstiem liek ko ļaunu. Butu priecājusies par jauniem cilvēkiem kuri turpina strādāt novada laba un nemūk prom uz lielpilsētām. Turpiniet paceltu galvu un mācaties un strādājiet. Ir kur augt jo vienmēr var ko jaunu mācīties. Šie jau ir tikai 3 žultigi komentāri no visiem 2k iedzīvotājiem Durbes novada. Lai veicas jums un veselību...

pirms 2 gadiem, 2019.01.17 09:39

Durbes novadā