Durbenieks Daniels Lankups beidzot tiek pie folkreisa junioru čempiona kausa 2

Ata Kronvalda Durbes pamatskolas 9. klases skolnieks Daniels Lankups beidzot ir ticis pie pagājušajā gadā izcīnītā Latvijas Autosporta federācijas Folkreisa Vasara kausa izcīņas čempiona kausa Junioru klasē. Svinīgā apbalvošana 16. maijā notika pie Inčukalna Medību pils.

16. maijā pie Inčukalna Medību pils, ievērojot visus pulcēšanās ierobežojumus, tika sumināti 2020. gada folkreisa Vasaras kausa godalgoto vietu ieguvēji un Krosa komisijas autokrosa kausa izcīņas Pro un Am klašu labākie sportisti. 

Daniela tēvs Reinis Lankups "ReKurZemei" stāsta, ka dēlam bija liels prieks beidzot saņemt pērn iegūto kausu. Tam pakaļ devusies visa ģimene, arī mamma Inga Lankupa un brālis Gabriels. Katrs sportists ieradās sev norādītajā laikā. 

D. Lankups gatavojas jaunajai sezonai un cītīgi trenējas jau visu ziemu Vecpils autotrasē. "Braucam, lai iemaņas nepazūd. Galvenais, lai būtu stabilitāte," par gaidāmo sezonu teic R. Lankups.

Jau rakstījām, ka D. Lankups pirmo vietu 2020. gada Latvijas folkreisa Vasaras kausa izcīņā Junioru klasē ieguva savā pirmajā sezonā folkreisā. Cīņā par labāko junioru piedalījās desmit dalībnieki vecumā no 14 līdz 18 gadiem.

Sacensības pērn notika kopumā sešas, Daniels brauca dažādās Latvijas trasēs – Vecpilī, Brenguļos, Bauskas, Pilskalnu un divas reizes Priekules autotrasē.

"Sāku nopietni trenēties 2019. gadā. Šī man bija pirmā sezona, kad debitēju folkreisā. Visās trasēs braucu pirmo reizi, izņemot Vecpils un Priekules trasē, kur es iepriekš trenējos. Protams, liels atbalsts ir mana ģimene. Tētis un brālis palīdzēja sagatavot mašīnu. Kad biju mazs, tētis piedalījās sacensībās, tāpēc man ir interese. Paldies arī SK Vecpils klubam un citiem atbalstītājiem!" pērnajā rudenī stāstīja D. Lankups.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Iedzīvotājs

Kad vienreiz Durbē savedīs kārtībā Skolas ielas segumu?! Tur pusgadu jau ir kartupeļu lauks!!! Vai tiešām visiem ir vienalga?!?! Tiešām vajadzēs caur masu medijiem šito jautājumu sākt cilāt?!

pirms 2 mēnešiem, 2021.06.04 23:25

amatnieks

Sāc tik cilāt un iesaistīt.

pirms mēneša, 2021.06.07 12:29

Durbē