Durbeniekiem svētkos izdarību netrūks

9. augustā ar iedzīvotāju modināšanu, skanot pūtēju orķestra spēlētām melodijām, sāksies Durbes svētki. Visu dienu gaidāmi dažādi pasākumi.

Durbes baznīcā būs svētbrīdis un sieviešu kora "Durbe" koncerts, bet pie tās – ziedu sienas veidošana, kam iedzīvotāji aicināti nest izejmateriālus. Baznīcas laukumā sāksies orientēšanās maršruts pa Durbi pēc fotogrāfijām, kā arī vizināšanās ar zirga pajūgu, bet pēcpusdienā gaidāma cirka studijas "Beztemata" uzstāšanās.

Daudzas aktivitātes notiks Durbes kultūras namā un pie tā – vietējo mākslinieku darbu izstāde, vizināšanās ar poniju, videofilmu seansi par pilsētas pašdarbības kolektīvu gaitām, vizināšanās ar poniju.
Stadionā neizpaliks daudzveidīgas sporta sacensības – dārtā, riņķīšu mešanā, basketbola soda metienos, bumbiņu mešanā grozā. Futbola mači aicinās tēvus pret dēliem, Durbes jauniešus pret vienaudžiem no Tadaiķiem.

Savukārt "Mīldīķītī" četru cilvēku komandas varēs sacensties ūdens atrakcijās.
Bērni aicināti darboties laukumos pie skolas – zīmēt uz asfalta, sacensties riteņbraukšanā.
Savukārt viesu namā "Vecā skola" būs senu priekšmetu un pilsētas fotogrāfiju izstāde un darbosies vasaras kafejnīca.

Pulksten 18.30 sāksies svētku kulminācija – gājiens no Durbes kultūras nama uz pilskalnu, kur uzstāsies folkloras kopa "Atštaukas", būs apbalvošana, skanēs koncerts "Pār deviņi novadiņi". Svētki noslēgsies ar Tautas balli Vaiņodes muzikantu spēlētos ritmos.

Pievieno komentāru

Durbes novadā