Durbenieki pauž sašutumu, ka palikuši bez iespējas tikt pie skaidras naudas 7

Nedēļas sākumā “Kursas Laiks” saņēma vairāku satrauktu durbenieku zvanus – viņi bija sašutuši par radušos situāciju, proti, mazpilsētā vairs nav iespējas no bankomāta izņemt skaidru naudu, jo vienīgais bankomāts pilsētā – bankas “Luminor” īpašumā esošais – noņemts. Tas līdz šim atradies Raiņa ielā 49, pie veikala “Lindale”.

Viena no veikala “Lindale” darbiniecēm sarunā ar laikrakstu pastāsta, ka bankomāts noņemts pagājušajā nedēļā. Iedzīvotājiem par to iepriekš nav ticis ziņots, līdz ar to daļai vēl joprojām ir pārsteigums, ka, atnākot uz veikalu, nav iespējams izmantot pakalpojumu.

Tagad durbeniekiem tuvākais bankomāts pieejams Lieģos, novada domes ēkā. Taču tas pieder bankai “Swedbank”, līdz ar to citu bankas karšu turētājiem, vēloties izņemt skaidru naudu, jāšķiras no komisijas maksas.

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 10. oktobra numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Kaimiņš.

Par iedzīvotājiem neviens nedomā, Durbē sākusies reģionālā reforma.

pirms gada, 2019.10.10 13:43

hmm

Kamdēļ lai Durbē kaut kas būtu ja tur nav ne vadība, ne dome, Durbes dome tak arī atrodas kaut kur pavisam citur.
mirstoša pilsēta.

pirms gada, 2019.10.10 19:30

Durbes novada naba

Nepareizi- bankomātam jāatrodas galvenajā vietā- vai nu Mazpoļos, vai Andrejlaukos. Dunalka taču ir novada svētnīca

pirms gada, 2019.10.10 20:38

Ko jūs ņematies,

ja nebraucat uz Liepāju,tad Lieģos jums ir bankomāts.Dunalka sen ir nomale,ne svētnīca,bankomāts un pasta nodaļa,kur PNS kontu atvērt, tur ir nolikvidēti jau agrāk,par skolu pat nerunājot.Un,Durbes Domei bankas nepieder,lai viņi lemtu par bankomātu izlikšanu vai aizvākšanu.Tak nevajag visu mest vienā katlā,pie mums jau 30 gadus ir kapitālisms,katrs rīkojas ar savu mantu,kā grib,bļaujiet uz Luminoru,kura dēļ nu ir gadsimta katastrofa.Stulbums.

pirms gada, 2019.10.11 08:37

Ziedīte

Man jāmaksā komisijas nauda Lieģos, jo man vajag Luminor.

pirms gada, 2019.10.11 08:53

Vecpils

Ko bļaujat,jums autobusi švitinās ik pa laikam cauri Durbei vai arī gar Durbi , iespējas līdz bankomātiem tikt ir daudz. Vienkārši esat pieraduši pie tā ,ka viņš tur ir. Mums tāds nav bijis un tagad arī pasts vairs nebūs,un kas? Vienkārši jāsaprot,ka laiki mainās,nekas nebūs tā kā vakar aizvakar. Starp citu,pārāk liela komisijas maksa bija uzlikta,ja ar citu bankas karti vēlējās naudu izņemt,tāpēc jau bija mazāk to ļautiņu kas izmantoja.

pirms gada, 2019.10.11 19:56

jj

Bišķi jau vajag sekot arī līdzi tehnoloģijām - ir vietējās bankas, ar kurām var izņemt naudu jebkurā bankomātā bez komisijas, nemaz nerunājot par Revolut u.c. servisiem.

pirms gada, 2019.10.23 23:37

Durbes novadā