Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Durbenieki Liepājai ļaus "uzziedēt" 1

Durbes novada SIA “Pīlādži juniors” ir uzvarējusi pašvaldības izsludinātajā konkursā un šovasar nodrošinās ar stādījumiem vairākus Liepājas pilsētas vides dizaina objektus, šonedēļ raksta "Kursas Laiks".

Durbenieki piedāvājuši to izdarīt par vairāk nekā 20,6 tūkstošiem eiro bez PVN – par aptuveni pustūkstoti eiro lētāk nekā otrs pretendents – SIA “Sedumi” no Jēkabpils.

Konkurss tika izsludināts vēlu, norāda SIA “Pīlādži juniors” vadītājs Jānis Putra. Salīdzinājumam – Ventspilī tas notiekot jau iepriekšējā gada rudenī, un stādu audzētāji var laikus sagatavot kvalitatīvu produkciju.

SIA “Pīlādži juniors” būs jāpiepilda 16 stabveida puķu trauki uz tilta un tie visu ziedēšanas laiku jākopj. J. Putra ir izbrīnīts, ka viņam jāveic arī to montāžas un demontāžas darbi, tas iepirkumu sadārdzinot.

Uzņēmuma pienākums ir arī pilsētā vairākus gadus redzamo dizaina objektu “Gliemezis”, “Taurenis” un “Bruņurupucis” “ietērpšana”, ko tas veicis jau iepriekš. Arī ziedu “viļņa” veidošana Jūras ielā. Jauns objekts šogad ir dekoratīvo apstādījumu un dobes izveidošana un kopšana pie Olimpiskā centra. “Dzīvnieku” dekorēšanai esot brīva puķu un to krāsu izvēle, bet pie Olimpiskā centra jāstāda līgumā noteiktie augi.

J. Putra stāsta, ka pieredzi šāda pakalpojuma sniegšanā ieguvis, mācoties Bulduru dārzkopības tehnikumā, kad studenti to piedāvājuši Jūrmalas pašvaldībai un privātpersonām. Viņš atklāj, ka nepieciešamos darbus kopā ar dārznieku un šoferi veiks pats nakts un agra rīta stundās. Lai puķes katru otro dienu varētu aplaistīt, iegādāta divu tonnu ietilpības cisterna. Par pilsētas noformējumu ar ziediem uzņēmumam jāgādā līdz 1. oktobrim.

Liepājā ar puķu izvietošanu un kopšanu nodarbojas arī SIA “Tranzīts L”.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Durbes novadā