Durbeniece atrod savu biznesa nišu 1

Durbeniekiem pēc grezniem ziediem un buķetēm vairs nav jābrauc ārpus savas pilsētas. Pilsētiņā darbojas neliels ziedu veikaliņš, kurā saimnieko vietējā iedzīvotāja.

“Durbes novadā neviena ziedu veikala nav, bet cilvēkiem vajadzība pēc tiem gan,” par atrasto biznesa nišu saka Linda Dāvidsone. Viņa piedāvā ne tikai ziedus un to pušķus, bet gatavo arī lielākas buķetes dažādiem dzīves gadījumiem, ko interesenti var iepriekš pasūtīt. Pēc jau izpildītajiem pasūtījumiem šķietot, ka pircēji ir apmierināti.

Linda pēc profesijas ir ainavu tehniķe, skolojusies Bulduru dārzkopības vidusskolā. Apguvusi arī floristiku, strādājusi šajā jomā un ziedu veikalos. Ziedus Linda saņem no vairākām vairumtirdzniecības bāzēm, arī no Lietuvas. Audzējot arī pati vai dodoties salasīt, piemēram, maijpuķītes.

Vieta veikaliņam esot labā vietā – bijušajā pasta ēkā iepretim vidusskolai. Ar laiku tas varētu kļūt par dāvanu tirgotavu, jau tagad tur nopērkamas kartiņas, rotas lietas, keramikas darinājumi. Linda spriež, ka lielāks apgrozījums varētu būt ziemā, kad ziedu nav dārzos. Viņa iecerējusi arī pati gatavot dekorus.

Risks atvērt veikalu bija, viņa atzīst. Arī ienācēji dažkārt izsakot skeptiskus viedokļus par izdošanos. “Bet uz to nekad nevar klausīties.” “Nav tik traki,” Linda teic par dokumentu kārtošanu, darbu uzsākot. Galvenā esot pašas uzņēmība. “Ir jāiet un jāinteresējas, neviens neko klāt nenesīs.”

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Durbes novadā