Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Durbē tiekas erudītie krustvārdu mīklu risinātāji

Durbes kultūras namā februārī notika Durbes novada krustvārdu mīklu risinātāju sacensības, kurā piedalījās 22 dalībnieki. Sacensības notika divās grupās - erudīti un gudrinieki. Programmā bija uz laiku bez kādiem palīglīdzekļiem risināt 4 dažādas grūtības pakāpes mīklas – zviedru, latviešu, klasiskā un bilžu mīklu. Par katru mīklu dalībnieks saņēma noteiktu punktu skaitu.

Šogad erudītu grupā 1.vieta- Līgai Virbulei no Aizputes, 2.vieta- Odetai Turkai no Snēpeles, 3.vieta- Līgai Rozentālbergai no Aizputes. Gudrinieku grupā 1.vieta Verneram Krausam no Liepājas, 2.vieta- Vijai Laipniecei no Liepājas, 3.vieta- Vilmai Jansonei un Gunāram Virbulim no Aizputes, informē Durbes kultūras nama direktore, novada kultūras darba organizatore Daira Veilande.

D. Veilande uzlavē arī Durbes kultūras nama krustvārdu mīklu risinātāju pulciņa dalībnieces, kuru rezultāts tikai nedaudz atpalika no godalgotajām vietām. Viņa saka paldies Durbes kultūras nama krustvārdu mīklu risinātāju pulciņa vadītājaiGuntai Intei par noorganizēto pasākumu, precīzajām mīklu labotājām Annai Ivanovskai un Valdai Skrubei un Durbes novada pašvaldībai par finansiālu atbalstu.

Pievieno komentāru

Durbes novadā