Durbē piedāvā izzinošas brīvdabas aktivitātes

Lai Durbes novada iedzīvotāji uzturētu sevi sportiskā un kulturālā formā, šonedēļ ir piedāvāta iespēja kārtīgi izkustēties svaigā gaisā, piedaloties izzinošos pasākumos.

Durbes kultūras nama vadītāja Daira Veilande aicina interesentus 6.februārī no plkst. 12 līdz 18 apmeklēt piecpadsmit Durbes vēsturiski nozīmīgākos objektus, kur būs atrodams Durbes muzeja vadītāja Reiņa Baha sagatavots jautājums. Uz to jāatbild ar vienu vārdu un jāatsūta D.Veilandei uz whatsapp. Pareizo atbilžu iesūtītāji piedalīsies balvu izlozē , portālu "Rekurzeme" informē Durbes novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Dejus.

Noslēpumainie jautājumi būs izvietoti pie Durbes muzeja, kultūras nama, viesu nama “Vecā skola”, Ugunsdzēsēju depo, Patērētāju biedrības ēkas, viesu nama “Vīna darītava”, centra skvēra, Durbes ev.lut.baznīcas, A.Kronvalda Durbes pamatskolas u.c.

Savukārt iestādes “Durbes novada sports” vadītāja Alise Ansone visas šīs nedēļas garumā piedāvā orientēšanās aktivitātes – līdz 7.februārim dalībniekiem ejot, skrienot vai braucot ar riteni jāatrod astoņas Durbes vietas, kas uzzīmētas uz sienas pretī baznīcai. Pie katra objekta jānofotografējas, pievienojot papildus bildi, kas parāda, kā tika veikta
šī distance. Veikumu jāatsūta uz A. Ansones tālruņa whatsapp.


Pievieno komentāru

Durbes novadā