Durbē notiks seminārs lauksaimniekiem 1

Ceturtdien, 27. augustā plkst. 11:00 Durbes kultūras namā (Skolas ielā 5, Durbē) notiks bezmaksas informatīvais seminārs „Aktuāla informācija lauku saimniecību attīstībai”, kura ietvaros ikviens varēs uzzināt aktuālo informāciju saistībā ar:

Lauku atbalsta dienesta (LAD) izsludināto mazo lauksaimnieku atbalsta programmu, un citām šobrīd aktuālām atbalsta programmām. Par to stāstīs LAD Dienvidkurzemes reģionālās lauksaimniecības pārvaldes Lauksaimniecības un lauku attīstības daļas vadītāja Santa Sidorenko.
   
Latvijas zemes fonda darbību un citām ALTUM aktualitātēm. Par to stāstīs Attīstības finanšu institūciju ALTUM Liepājas reģionālā centra pārstāvis.

Papildus informāciju var iegūt pie SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Lauku attīstības konsultantiem novados vai Liepājas nodaļas uzņēmējdarbības konsultanta Alekseja Kačanova.(aleksejs.kacanovs@llkc.lv; tālr. nr. 27843096).

Aleksejs Kačanovs
SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs"
Liepājas nodaļas uzņēmējdarbības konsultants

Pievieno komentāru

Komentāri 1

kk

Vai nu tagad jārīko semināri darbs aiz darba Kuram laika dienu pavadīt seminārā Kaut kā dīvaini It kā konsultāciju dienestam jāpalīdz zemniekiem , bet tā īsti tas neiet kopā

pirms 5 gadiem, 2015.08.26 09:15

Durbes novadā