Durbē aktīvi godina Muzeju dienu 1

14. un 15. maijā Muzeju dienas ietvaros Durbē tika rīkotas orientēšanās sacensības  - dalībniekiem bija jāatrod 10 kontrolpunkti aptuveni 4 km distancē, kur bija izlikts Durbes novada tautas tērpa motīvs, informē Durbes novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Dejus.

Kā pastāstīja pasākuma rīkotāja, iestādes "Durbes novada sports" Alise Ansone, dalībniekiem viens kontrolpunkts bija grūtāk atrodams, jo tas saplūda ar apkārtējo vidi. Mazākie dalībnieki distanci veica pat ratiņos! Pārsteigumu pilna bija Egliju ģimenes iesūtītā fotokolāža un video par veikto aktivitāti!

Visi dalībnieki saņēma pārsteigumu balvas.

16.maijā Durbes kultūras nams sadarbībā ar Durbes muzeju interesentiem piedāvāja iepazīties ar desmit seniem eksponātiem fotogrāfijās, kurus vajadzēja atrast pilsētvidē – pilskalnā, baznīcas dārzā, pie kultūrasnama, pie aptiekas un citviet. Pie muzeja izsniedza karti, kurā pastaigas laikā bija jāieraksta, kas ir, piemēram, suseklis, bezmēns,tecīla, mieturis. Pie balvām tika seši pētnieki - ģimenes un individuālie gājēji.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Iedzīvotājs

Kad vienreiz Durbē savedīs kārtībā Skolas ielas segumu?! Tur pusgadu jau ir kartupeļu lauks!!! Vai tiešām visiem ir vienalga?!?! Tiešām vajadzēs caur masu medijiem šito jautājumu sākt cilāt?!

pirms 5 mēnešiem, 2021.06.04 23:24

Durbē