Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Durbē aizvada Ābeču svētkus

Ata Kronvalda Durbes vidusskolas pirmās klases skolēni kopā ar audzinātāju gandrīz mēnesi gatavojās nozīmīgam notikumam - Ābeču svētkiem. Nu tas brīdis bija klāt, kad visi pirmklasnieki iemācījušies visus latviešu valodas burtus - gan lasīt, gan rakstīt, un ne tikai burtus - arī teikumus, tekstus un pat lasīt grāmatas!

Skolēni rādīja, ko māk, skaitīja dzejolīšus, dziedāja dziesmas, muzikālo pa- vadījumu sagatavoja skolotāja Daiga Ozola. Skolas bibliotekāre Anna Ivanovska apsveica skolēnus, iepazīstināja pirmklasniekus ar bibliotēkas apmeklētāju noteikumiem. Pirmklasnieki deva “Jaunā lasītāja” svinīgu solījumu šos noteikumus ievērot.

Visi  skolēni saņēma sertifikātus, ka zina burtus un prot lasīt, un tagad skolēnus gaidīs daudzas interesantas grāmatas bibliotēkā.  Svētki noritēja jautrā un omulīgā gaisotnē, jo visi smēlās enerģiju no pozitīvām emocijām.

Katram dalībniekam, gatavojoties šim pasākumam, bija gan uztraukums, gan prieks, gan atbildība, lai labi veiktu visu uzdoto! Kopā mums viss izdevās!

1.klases audzinātāja Indra Virse

Pievieno komentāru

Durbes novadā