Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dunalkas kultūras nams joprojām bez vadītāja. Pašvaldībai ir plāns satuvināt Dunalku ar Vecpili 9

Vēl līdz šim nav atrasts Dunalkas kultūras nama jaunais vadītājs, atklāj Durbes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andrejs Radzevičs. Iecerēts, ka uz laiku par šā amata pienākumu izpildītāju tiks iecelta Vecpils kultūras un atpūtas centra vadītāja Inta Dreimane. “Es pieļauju, ka kaut kādā brīdī runāsim arī par amatu apvienošanu,” iespējamo scenāriju situācijas risināšanai ieskicē A. Radzevičs.

Domes pārstāvis uzsver, ka amatu apvienošanas gadījumā I. Dreimanei nebūtu visu laiku jāatrodas uz vietas Dunalkas kultūras namā. Svarīgākais būtu organizēt tos pasākumus, kas vietējiem ir tuvi un savā veidā kļuvuši tradicionāli, piemēram, Ģimeņu balle.

Par būtiskāko šā pienākuma paveikšanā A. Radzevičs uzskata menedžēšanu. Arī tad, ja kāds pasākums, piemēram, Līgo svētki, vienlaikus notiek gan Vecpilī, gan Dunalkā, ir iespējams aktivitātes plānot dažādos laikos.

Pati I. Dreimane atklāj, ka doma par amatu apvienošanu izskanējusi, taču pagaidām rīkojumu par to nav saņēmusi, un komentēt esošo situāciju nevēlas.

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 17. oktobra numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Durbenieks

Kāds pārsteigums!!! Mans komentārs par to, ka šis amats tiek gatavots Intai bija jau pirms mēneša. Ļoti gaidu novadu reformu, lai šādi neprofesionāli cilvēki, kā Inta, bez augstākās izglītības, vairs nebūtu šādos amatos!

pirms 9 mēnešiem, 2019.10.20 10:30

Durbenieks

P.s.pārbaudot Durbes novada domes mājas lapā pasākumu kalendāru - ne Vecpilī ne Dunalkā oktobrī un novembrī nav plānots ne viens pasākums. Izvērtējiet cik čakli strādā Inta.

pirms 9 mēnešiem, 2019.10.20 10:44

Vecpils

Bet kāds sakars tev ar šo visu? Tev taču Durbē viss ar kultūru kārtībā. Kādas personiskas nepatikas?

pirms 9 mēnešiem, 2019.10.20 11:28

Vecpilniekam

Vecpilē jāriko zemlika ,varēsiet klausīties gsudojošu suņu un kaucośu kaķu müziku un jūsu pagastā ta bedzot kultūra atnãks.

pirms 9 mēnešiem, 2019.10.20 13:58

Durbenieks

Durbes novads ir jāapvieno Lejaskurzemes novadā , lai šī Inta iet pensijā, vai strādā par apkopēju, jo vairāk uz neko viņa nav spējīga. Kultūra jānodod profesinoālu rokās?

pirms 9 mēnešiem, 2019.10.20 19:21

Durbenieks

Komentārs Vecpils - ja nēesi pamanījis, tad Vecpils un Dunalka ir Durbes novads!!!!

pirms 9 mēnešiem, 2019.10.20 19:24

Durbeniekam

Gribētos tik gudru cilvēku sastapt klātienē. Saprotu, ka ir runa par cilvēku, kurš apmeklē visus kultūras pasākumus Durbes novadā (arī Zemliku) un ir liels kultūras jomas speciālists. Prieks un lepnums par Jums DURBENIEK !

pirms 9 mēnešiem, 2019.10.21 09:16

To durbeniekam

Kur tad profesionāļi bija kad bija jāpiesakās amatam?

pirms 9 mēnešiem, 2019.10.21 19:43

Vietējais

Durbiniek, tu esi pilnīgs pamuļķis!!!!

pirms 9 mēnešiem, 2019.10.22 22:23

Durbes novadā